Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tölti vissza?

Miért nem tölti vissza?

Figyelt kérdés

Necorról leszedtem egy progit, és le is jött, de miközben letölti, szép lassan elkezdi visszatölteni.

De mikor vége lesz a letöltésnek, akkor megszakad a feltöltés, miért?


Aki tudja a választ az kérem segítsen!

Köszönöm!



2014. aug. 18. 12:12
 1/8 csacsi2 ***** válasza:
mert a letöltések legnagyobb része leech -ből (letöltöktől) származik. Seed- ből csak akkor, ha nincs meg másnak az a szelet, vagy tele van a sor. Sok a Seed, akkor ez még tovább osztódik.Elfogynak a letöltők hatványozottan kevés az esély hogy tőled szedjék, főleg ha lassú a feltöltésed. Sokan szerverről töltenek fel, ami sokkal gyorsabb mint gépről, de a gyorsabb nettel rendelkezők is mindíg előbb kapcsolódnak.
2014. aug. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 csacsi2 ***** válasza:

ja és akkor is ha passzív vagy (nincs nyitott portod), akkor is kevesebbhez kapcsolódsz. ellenőrizd itt: írd be a kliens által használt portot.

[link]


És természetesen akkor is ha túl sok torrentet töltesz, akkor elfogy a sávszélességed.

2014. aug. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
milyen klienst használsz? ha utorrent 3.4 , akkor töröld le(az ncore-on is szóltak, hogy azt ne nagyon használják, mert hibát okoz )
2014. aug. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dettó probléma. 3.4-est használtam, visszamentem 2.4-ra és még mindig. Mit csináljak? Ugyan ez a probléma!
2014. aug. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A port nem volt nyitva, nyitottam, most írja is, hogy nyitva van. De a feltöltés nem megy Kérlek segítsetek!!
2014. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 csacsi2 ***** válasza:

én is a 3.4.2 (build 32239) Stable verziót használom és ez miatt ilyen jellegü problémát nem tapasztaltam!

Legutóbbi frissítés

2014-06-19


Telepítsétek újra.

[link]

[link]

3.4 egy nagyobb verzióváltás volt érdemes ilyenkor előtte uninstallálni a programot. ennek ellenére a feltöltés az első válaszból adódóan sokmindentől függ legfőképp a sebességtől és a letöltőktől.

2014. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és a tanácsokat!

2 nap után nagy nehezen beindult, de még mindig csak 20 kB/s-al megy fel, pedig 15 megás a netem és felfelé kellene töltenie, legalább 1 MB/s-al.

3.4.2es változatot használok, de azért váltottam a 2.x-ről mert ott semmit nem akart csinálni, még letölteni sem. Szóval azt letöröltem és leszedtem a 3.4.2-őt, és az most viszonylag "jól" működik.

2014. aug. 20. 13:21
 8/8 csacsi2 ***** válasza:

töredezettségmentesítés, állományok előre lefoglalása, nyitott félkapcsolatok növelése segíthet és vannak még egyéb speciális beállítások is.

Félkapcsolatok növelése a Tcpip.sys patch-elésével (xp-n vista-n kötelező, win 7-re is jó):

Half open limit fix

[link]

Utorrent Speciális beállítások:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

2014. aug. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!