Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom a windows 7...

1Roberto1 kérdése:

Hogyan tudom a windows 7 frissítéseit, letörölni úgy, hogy ne egyenként keljen?

Figyelt kérdés
Sajnos nem figyeltem és 180 frissítés települt fel, természetesen jól lelassult, tudom most az lesz hogy ne töröljem le őket, mert juj nagyon fontos fájlok, sose volt frissítés a windows rendszeremen, gyors volt mivel optimalizáltam, és tisztítottam.

#frissítés #Windows 7 #windows 7 frissítések
2014. aug. 18. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre csak ennyit tudok mondni: nekem pár éves a rendszerem, 183 db biztonsági frissítés van telepítve, mert szeretném ha a gépem amelett, hogy gyors, biztonságos is lenne. És most tudod milyen a gépem? Gyors és biztonságos.
2014. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"gyors volt mivel optimalizáltam, és tisztítottam"

És természetesen tele biztonsági résekkel.

2014. aug. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lemeztöredezettségmentesítést próbáltad már? nekem mikor sok frissítést telepítek mindig töredezett lesz, meg lassú, ilyenkor ccleanert futtatok meg defragglert
2014. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sokan panaszkodnak erre hogy frissitesek utan belassul a rendszer agy egyeb hibakat dobal...

Pont most olvastam hogy MS utolag is rossz frissitest adot ki es sokaknak nem csak gep lefagyast de kek halalt is okozot/okoz az a frissites....


Biztonsagba meg nem a "szemetekkel" leszel,hanem naprakesz,nem tort virusvedelemmel.


Kerdezo: Az a legtisztabb megoldas ha ujra rakod a rendszert,egyszeru,hamar meg lehet csinalni es akkor biztos tiszta,szuz rendszered lesz.

2014. aug. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3-as válaszadó vagyok...


4-es... hát igen ezt már én is beszoptam :S kiadtak egy biztonsági frissítést ami lebénította a nyomtatóm és nem tudtam szkennelni..

2014. aug. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4! A Vírusvédelem a biztonsági réseket kihasználó támadásokkal szemben tehetetlen. A vírusvédelem csak a vírusokkal szemben véd.
2014. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Virusirto + tuzfal csodakra kepes.


Eletemben en is csak 2x frissitettem rendszert,akkor is karomra.

Nelkule is lehet biztonsagba a rendszer.

Azokrol meg nem is beszelek akik virusirto nelkul is tudnak problema mentesen elni.

2014. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vannak, akik még hisznek a csodákban. Csodák márpedig nincsenek!!!!
2014. aug. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én tudok virusírtó nélkül is élni:D tudom hova kell fel menni, mivel ismerem az internetet meg sok oldalt, azt advanced system care az meg elég fasza:) szóval gyors minden rendbe van és ennyi
2014. szept. 20. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!