Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ennek mi a jelszava, illetve...

Ennek mi a jelszava, illetve van-e jelszava?

Figyelt kérdés

Anno letöltöttem a GTA V-t a the pirate bayról, és egy zipben volt bent a lemezképfálj. Egy jelszót kért, amit a [link] című oldalról lehet letölteni.

Nah most én innen nem is tudom letölteni, meg azt írja ki kell tölteni egy tesztet is. Az a kérédésem, hogy ez nem átverés, illetve miért nem tudom letölteni. Vagy ha valaki tudná, hogy mondjuk hogy lehetne kiküszöbölni a zipben a jelszó kérését, azt nagyon megköszönném.

Válaszaitokat várom!



2014. aug. 20. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
egyszerűbb ha letöltöd újra, olyat ami nincs jelszóval védve
2014. aug. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem GTA V 'pc'-t töltöttél le,mert ha azt akkor most a gépeden van pár giga vírus.
2014. aug. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Olyan dolgot tölts le ami létezik, megjelent hivatalosan is. Pont a GTA 5 "PC" verziója volt arról híres hogy vírus van benne, a játék még meg sem jelent. Minden "program" ami egy survey oldalra vezet el az átverés, ahogy ez is.


Azért van jelszavazva, hogy ne derüljön ki hogy feleslegesen töltöttél le valamit, de ezzel egy körben még pénzt is lehúznak tőled ha elküldöd az SMS-t. Garantáltan nem lesz abban sem semmi.

2014. aug. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!