Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baj? (Minecraft-Cou...

Mi lehet a baj? (Minecraft-Counter Strike Global Offensive) Többi lent!

Figyelt kérdés

A lényeg: Fps problémáim vannak. Elindítom a cs go-t 25-40 fps. Tök stabil iszonyat szép ugye a grafika.

Elindítom a saját általam modolt minecraftot (Mo'creatures, Extended Workbench optifine, craftguide) és 5-10 fps.... Ez miért van? Nincs egy atom gépem, sőt... de ez fura. A minecraft megint a hülye vagy most én?



2014. aug. 20. 19:47
 1/5 anonim válasza:
Hát szerintem a modok miatt. Nekem is leszívta a gépet a modolt Minecraft.
2014. aug. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ebben van valami de megoldás? Esetleg valami más mod ami csökkenti az ilyen laggot? Egyébként nem mindig laggolt ennyire volt amikor ugyanez egy kicsit kevésbé laggolt és 20 fpsem volt. Ötlet?
2014. aug. 20. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen géped van? A Minecraft bár nem olyan szép, ez nem jelenti azt, hogy nem kell neki erős gép.


Szinte semmi nem statikus, mint a CS-GO esetén, a Minecraft menet közben generálja a terepet, plusz ott vannak az említett modok, amik megint csak CPU igényesek lehetnek. A Minecraft többnyire CPU és RAM igényes, komolyabb videokártya szükséglet HD textúrák, shader modok esetében jön elő. De alapjáraton nem azt veszi igénybe a legjobban. A CS-GO viszont már inkább VGA igényes, viszont nem annyira kell neki a CPU és a RAM.

2014. aug. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Intel Dual Core 2.40Ghz 2mag

4GB RAM

Intel Graphics Card 4200 HD

2014. szept. 25. 21:33
 5/5 anonim válasza:
Proci és vga kevés :/
2014. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!