Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SÜRGŐS! Sikeresen töröltem a...

SÜRGŐS! Sikeresen töröltem a telefonom sd kártyájáról mindent és megpróbáltam visszahozni őket programmal de a program nem látja az sd-t?

Figyelt kérdés

Úgy van hogy a sajátgépbe nem egyből az sd-t mutatja a gép hanem kiírja a telefonom nevét rámegyek megnyitja és úgy adja be az sd-t, szóval olyan mintha a gép a telefont megint egy másik gépnek látná.

Hogyan tudnám így visszahozni a cuccokat? leginkább képekről lenne szó.


Telefonom: Sony Live With Walkman


2014. aug. 20. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Kártyaolvasóval nagyobb eséllyel indulsz.


Nem győzöm hangsúlyozni a biztonsági mentés fontosságát. Ez nem csak a számítógépekre érvényes, hanem minden eszközre, amin számunkra fontos fájlok vannak.

2014. aug. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na igen erre én is gondoltam csak hát az nincs és nem is tudok senkit akinek lenne.
2014. aug. 20. 20:06
 3/5 A kérdező kommentje:

mert szerintem még 100%-ban menthető lenne minden mert a galériában is ott van mind csak ugye nem tudja megnyitni meg gépen is mutatja csak szintén nem tudja megnyitni.


Ha még holnap veszek egy kártyaolvasót akkor van esélyem megmenteni róla a képeket?

2014. aug. 20. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon történik írás a kártyára, akkor szerintem igen. Én kivenném a telefonból, hogy véletlen se használja.
2014. aug. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben kivettem, és majd holnap meglátjuk mi lesz.
2014. aug. 20. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!