Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez normális, vagy miért...

Ez normális, vagy miért lassul be a gépem ennyire ( bővebben lent )?

Figyelt kérdés

Volt párszor hogy a notebookom napokig, volt hogy egy hétig sem kapcsoltam ki és mire odajutottam hogy kikapcsoljam akkor már kegyetlen lassú volt valamint hogy valamennyire jól menjen vagy 7-8x újra kellett indítanom meg ccleanert és defragglert kellett futtatnom, valamint kellett még az advanced system care is... utána úgy ahogy lehetett használni de nem volt az igazi.... ha meg mint szinte mindig kevesebbet megy általában délelőtt 9-10 től este 11 ig akkor meg nincs ilyen bajom vele...


egyébként 64 bites win7 home premiumot használok



2014. aug. 21. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy normális-e? Msconfigban lehet sok dolgot konfigurálni, Eset online scannert kéne futtatni, Majd leszedni a Ccleanert és az ASC-t. Utána újraindítani és feltehetőleg megoldódik. 80% esély!
2014. aug. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ezeket szoktam használni, az szokta ilyenkor valamilyen szinten helyrehozni ha sokszor újraindítom meg letisztítom egymás után...


de egyébként miért csinálja ezt valamint azt hogy ha sokat használom akkor max 4 hónapig bírja egy telepítéssel a rendszer ha kevesebbet akkor van hogy 10 hónapot is kibír...

2014. aug. 22. 12:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezzel nem sokat segítek, de ha jól használják, 10 hónapnál többet is kibír a Windows 7. Az enyémet több mint három éve telepítettem, nagyon ritkán CCleaner-t futtatok, egyébként semmi mást. Odafigyelek mit csinálok. Napi 14-16 órát megy a gép. Szerintem a Windows 7 Home Premium nem olyan rendszer, amit 0-24-ben heteken vagy akár napokon keresztül lehet futtatni. Kell a rendszernek a karbantartás, ebbe beletartozik az újraindítás is. Ne csodálkozz, extrém módon használva hamar kifekszik bármilyen rendszer.
2014. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!