Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudok-e úgy könyvjelzőket...

Tudok-e úgy könyvjelzőket importálni . Json fájl segítségével a firefoxomba hogy közben a már meglévők ne vesszenek el?

Figyelt kérdés

Tehát fontos, hogy nem akarom lecserélni a jelenlegi könyvjelzőket hanem csak szeretném hozzájuk adni azokat amelyeket az egyik json fájl tartalmaz.


Egyébként arról van szó hogy a céges gépem könyvjelzőit szeretném az otthoni firefoxba beleintegrálni. Ehhez a céges gépen csináltam egy json fájlt. Igen ám, csak ugye amit én akarok ahhoz a Könyvtár ablak Visszaállítás funkciója nem jó hisz az felülírna mindent.


Van megoldás?



#Firefox #Mozilla #könyvjelző #JSON #Firefox 31.0 #könyvjelzők importálása
2014. aug. 21. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyet még nincs csináltam (én a böngészők fiókját használom, így ahol belépek ott megjelennek a könyvjelzőim). Viszont ha kiexportálnád a jelenlegi fájljaidat is JSON-ba, akkor ezzel az oldallal megpróbálhatnád: [link] majd a végeredményt importálnád be
2014. szept. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

html-t lehet többet is betenni úgy emlékszem, tehát ha így csinálod sztem sikerülni fog:


beimportálsz egy json-t majd kimented html-be majd megint beimportálsz egyet és megint kimented, ha megvan mind akkor mindent kitörölsz a könyvjelzőkből és beimportálsz minden html fájlt egymás után

2014. szept. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csacsi2 ***** válasza:

Igen ez utóbbi megoldást jelent mivel a html-t tudod szerkeszteni. Ne a mentés/visszaállítást hanem az importálást/exportálást használd

[link]

Jól emlékszem könyvjelzők importálásakor csak hozzáadja, nem törli a már meglévőt.előtte azért ments. importáld a munkahelyit és utána add hozzá a sajátod (amit elmetettél).


Duplikált és hibás (nem elérhető) könyvjelzőkhöz használd ezt.Bookmarks Checker:

[link]

Firefox profil kimentésére a mozbackup- ot a biztonság kedvéért

[link]

2014. szept. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó kettőnek: köszönöm, ez működött.


wdhun-nak: a tied sajnos nem. A módosított .json ugyan elkészült, de hiába töltöttem be a firefoxba nem reagált rá semmit. Azért neked is köszi.

2014. szept. 10. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!