Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet ilyen képet...

Hogyan lehet ilyen képet szerkeszteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy hogy lehet ilyen képet szerkeszteni? [link] vagy olyat ahol egy képen kettő van belőled csak mondjuk az egyik éned ül a képen a másik meg áll? Remélem értitek, és előre is köszönöm szépen a segítségeteket! :)


(u.i: a képen Rózsa Kriszti van)



2014. aug. 21. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Van rá jó pár program, én minden képszerkesztéshez Photoshopot használok. Ami csak ilyen 1 kattintásos szerkesztő, azokat nem ismerem. De ha jól tudom a net is tele van olyan oldalakkal, ahova feltöltöd a képet, és rárak valami effektet, amit akarsz.


Az meg hogy 2 képet hogy lehet egymás mellé betenni...photshopba megnyitsz egyet, és berakod mellé a másikat :D De amilyen ráérős emberek léteznek, fogadnék, hogy ilyen weboldal is létezik, ami egymás mellé rak 2 képet :D

2014. aug. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A linkelt képen semmi különös nincs, rá van húzva valamilyen effekt. Szinte minden képszerkesztőben van ilyen lehetőség, általában szűrőnek/filternek hívják.


A másik képhez egy rétegkezelő program kell és különböző fényképek azonos szögből fotózva. Betöltöd a képeket, a legalsót meghagyod, a többi hátterét kitörlöd. Mivel a háttér ugyanaz, ezért az ember ugyanabban a környezetben marad, csak két vagy több képből áll össze.

2014. aug. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Itt a másik amiről beszéltem találtam rá egy képet: [link]

Ezen is Rózsa Kriszti van.

2014. aug. 21. 16:36
 4/5 A kérdező kommentje:
Vagy is Nem pont olyat szeretnék mint ami azon a képen van amit utoljára linkeltem, hanem ahol kevésbé látszódik az áttűnés. :D Na értitek. :D De köszönöm az eddigi segítséget, amúgy az első képen nem az effekt a lényeg hanem hogy a lány meg van fordítva. :)
2014. aug. 21. 16:38
 5/5 anonim ***** válasza:
A kép van elforgatva, ő pedig "felfeküdt" a falra. Nézd meg a haját, a földre hull.
2014. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!