Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam Early Access?

Steam Early Access?

Figyelt kérdés
Ez lenne kérdésem ugye van steamen early access és kisebb játkfejlesztők is tudnak igy hozzáadni aplha játékokat steamhez és van már több 100 early access pl:Unturned , dayz standalone , rust stb. de a kérdeés anyi lenne csak hogy tudnátok nekem 1 etlen olyan játékot mondani ami volt már early access ben és már elkészült-e? tehát már teljes verzióba pompázik?

2014. aug. 22. 01:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Bárki hozzá tud adni.

Csak ugyebár nem kettő kattintás,valamint a steammel kell (azt hiszem) felvenni a kapcsolatot.

Pl. az Unturnedet egy 16 éves srác csinálta (most már 17).


Konkrét befejezett,volt alpha játékot így fejből nem tudok.

2014. aug. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő én csak azt irtam le hogy kisebb játékfejlesztők is TUDNAK!!!!!! nem mondtam azt hogy csak ők tudnak hanem is azaz bárki nagyobb kisebb legkisebb és mikrokisebbek is xD
2014. aug. 22. 01:36
 3/5 anonim ***** válasza:
._."
2014. aug. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ezért ellenzem az early accesset. Mióta megy már...mondj nekem egy olyan játékot, ami kész van. Ja, hogy ilyen nincs. A fejlesztők bezsebelik a pénzt, és nem foglalkoznak már olyan szinten a játékkal. Mivel már megvan a pénz, úgy fogják fel, mintha kész lenne a játék. és 2 havonta kiadnak rá valami jelentéktelen frissítést.
2014. aug. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a don't starveot befejezték
2014. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!