Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet azt megcsinálni...

Hogyan lehet azt megcsinálni hogy tükröződjön a windows?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy tükrözni szeretném a windows-t. Láttam 1-2 videóba hogy ott is tükrözve van de biztos nem szerkesztéssel mert az írás az jól volt ott. Az íráson kívűl minden tükrözve volt. Egy programnak az x tálca meg teljes képernyő gombja átkerült jobb oldalra ahogy a start menü is és éppenséggel minden felcserélődött és az írás is jobbra volt igazítva nem balra de jól lehetett olvasni mert az nem volt tükrözve csak minden más. Ezt hogyan lehet megoldani? Videókártyém: Ati Radeon Atlantis 9600 256 MB

2014. aug. 22. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Állítsd át arabra a területi beállításokat.
2014. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és azt hogy is kell?
2014. aug. 22. 21:40
 3/7 A kérdező kommentje:
ja megvan azt már próbáltam eszembe jutott közbe de az nem működik vagy milyen arabra kellene pontosan?
2014. aug. 22. 21:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, csak tippeltem, mert ugye az arab az jobbról balra írós.
2014. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen de sajnos nem működik és napok óta bújom a google-t és nem találom
2014. aug. 22. 21:48
 6/7 A kérdező kommentje:
segítsetek már légyszíves
2014. aug. 22. 22:15
 7/7 A kérdező kommentje:
így gondoltam [link]
2014. aug. 22. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!