Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Crysis 2 Xbox 360 fegyver...

Crysis 2 Xbox 360 fegyver újratöltési bug. Többi lent. (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma vettem meg a Crysis 2-t Xboxra és élvezhetetlen ez az egész... az lenne pontosabban a problémám, hogy amikor a Scarab fegyver van a karakter kezében, és nagy akció közben újra szeretném tölteni, sok érdekes dolog történik... ugye azt úgy tölti újra hogy kiüti az előző tárat... szóval ha nagy akció közben vagyok, vagy késik a tárak mozgása, és még a levegőben vannak mikor már végzett az animáció, vagy pedig az animáció előtt eltűnik mind a kettő... mit csináljak vele? Vagy ez ilyen? Már mindent megpróbáltam, de semmi...újratelepítettem már... kitisztítottam a hdd-t...de semmi.. töröljem le az update-eket vagy mi? Egyébként nem CD-s...



2014. aug. 22. 23:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!