Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas 7. 0 Hogyan tudok...

Vidual01 kérdése:

Sony Vegas 7. 0 Hogyan tudok filmet menteni?

Figyelt kérdés

Elkészítem a filmet, kb másfél órát vacakoltam vele csak ma, belőttem a zenéket a film alá el szeretném menteni..

Na itt jön a gond. Beállítottam, hogy milyen felbontásba mentse el (FullHD 25képkocka stb..) rákattintok, hogy mentés erre kidobja, hogy hová akarom menteni milyen névvel és formátumban. De csak a Vegas saját formátumát dobja ki (.veg kiterjesztés) és sehogy sem bírok rájönni, hogy hogyan tudnám pl MPEG-be átrakni.


Esetleg valakinek tipp?

Előre is köszi!



#Sony Vegas #vegas 7.0
2014. aug. 23. 01:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem exportálni kell? Ha a mentésre mész, akkor persze, hogy csak az alap formátumot kínálja fel.
2014. aug. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogyan exportáljam? Vagy van erre valahol egy spéci gomb?
2014. aug. 23. 01:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezen elmutogatja egy gyerkőc: https://www.youtube.com/watch?v=ms_pI3uiZl0
2014. aug. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Pontosan ugyan ezt csináltam én is, viszont avi formátumban kapok egy kb 10-25 másodperc közötti videót (többször próbáltam) amin nincs se hang, se kép. 26 perces videónál picit soványka :(

A többi formátumban vagy ugyan ezt csinálja, vagy még ennyit se (nem készít videót).

Köszönöm az eddigi segítséged, viszont erre valami tipp?

2014. aug. 23. 02:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Van egy csúszka a video és audio sávok felett, ilyen sárga a két vége és alapból szürke. Azt a video elejére kell húzni és a másik végét meg kihúzni a video végéig. Ez arra való, hogy ha csak egy részt akarsz renderelni, akkor ezzel kell kijelölni. De mivel te az egészet akarod, ezért a szürke sávot a két sárgával az oldalán az egész videora húzd rá az elejétől a végéig. Alapból csak egy kis sárga háromszög forma, de ha ki van húzva, akkor mutatja a szürke sávot magából.
2014. aug. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezen lehet látni, hogy miről beszélek: [link] Ott van közvetlenül a video sáv felett, a két vége sárga.
2014. aug. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Fúúúú, és milyen igazad van! :D

Ezer köszönet, kivágtam a zenéből túllógó részt, és ott volt a 15-25 mp-s rész, amiről beszéltem az előbbi kommentben. Most 1 óra 15 percnél jár és még számol, hogy mennyi lesz hátra, úgyhogy szerintem elteszem magam holnapra, ezt pedig itthagyom, mégegyszer nagyon szépen köszönöm a segítséged. Így már gondolom jó lesz :D

2014. aug. 23. 02:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2014. aug. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Köszönöm! Ugyanez volt a problémám és te megoldottad, hálám örökké üldöz :)
2014. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!