Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lesz valami következménye ha...

Lesz valami következménye ha a gépemen megjelenik a kék halál?

Figyelt kérdés
Eddig csak egyszer volt kék halál,de félek hogy megint befgo következni.

2014. aug. 23. 08:25
 1/7 anonim válasza:
0%
Még idejében mentsd ki a dolgokat róla, aztán telepítsd újra a gépet, mielőtt teljesen osszeomlik.
2014. aug. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tabaki ***** válasza:
A kékhalálnak mindig oka van, tehát, ha ez az ok nem szűnt meg -- vagy a körülmények összejátszása miatt újra előáll -- ismét előfordulhat. Ne felejtsd el, hogy ez tulajdonképpen egy hibaüzenet, legközelebb jegyezd föl, hogy mit ír ki, akkor jobban utána lehet menni az okának, puszta eseményként elmesélve semmit sem mond.
2014. aug. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tabaki ***** válasza:
80%

@08:33:

Ha pattanás nő az orrodon, nem biztos, hogy rögtön fejátültetéssel érdemes kezdeni...

2014. aug. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valamelyik driver-ed hibás, vagy nem kompatibilis. Nekem egyszer akkor volt kékhalál, amikor VirtualBox-ban elakartam indítani az egyik virtuális számítógépet...
2014. aug. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,de már megoldottam :D a webkamera csinálta a felhatjtást,bármilyen furcsa is...
2014. aug. 25. 15:14
 6/7 tabaki ***** válasza:
Fúha, webkamera-probléma? Az kemény, azonnali újratelepítés, de még jobb, ha eladod a gépet, és sóval behinted a helyét...
2014. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell újratelepíteni... Lehet hogy már újratelepítette.(?) Eladásnak se látom értelmét. Ha már nincs probléma, akkor már nem kell újratelepíteni és/vagy eladni a gépet! ;) :P
2014. aug. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!