Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van, aki az elmúlt időben...

Van, aki az elmúlt időben felrakta a gépére a Windows XP-t?

Figyelt kérdés
Nem tegnap történt már az, hogy a támogatása megszűnt, de van olyan ember, akit ez hidegen hagy és egyszerűen nem érdekel? Ezek után is bevállalós, hogy kockáztassa a gépét valaki is?

2014. aug. 24. 10:28
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
Nem a gépét kockáztassa, mert annak kutya baja nem lesz tőle. Inkább az adatait, meg azt, hogy hamar belassul a hack -ek és vírusok miatt. Illetve korszerűbb gép esetén nem lesz vele kiaknázva a gépben lévő összes képesség.
2014. aug. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem egy mai laptopom van, ezért is kérdeztem meg, mert visszaakarok állni 8.1-ről, mert csak azon nőttem fel. Igazi nosztalgia egy rendszer. :) Úgyis nemsokára megkapom az asztalim, azon már marad a 7, mert komolyabb gépezet.
2014. aug. 24. 10:36
 3/6 anonim ***** válasza:

"Ezek után is bevállalós, hogy kockáztassa a gépét valaki is?"


Az emberek nagy része eddig is magasról szart a védelemre. Persze mindenki sír hogy úristen nincs támogatás, nem is használom többet....de XP-nél kb akit csak ismertem, első dolga az volt hogy windows update kikapcs, mert "ne lassítsa a netem, meg jajj már megint frissít". Meg se vírusírtó nincs fent, se semmi védelem. Ráadásul kapcsoljuk ki a tűzfalat is ne fogja a gépet.


Alapvetően ha ésszel van használva, és van mellette megfelelően friss vírusírtó, egy tűzfal program, és néha át van vizsgálva, akkor egy XP-s gép is elég biztonságos lesz.


De mondjuk egy mai alap szinten használható gépen már elfut a win7 is.

2014. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Nekem már évek óta jó az xp igaz qrva lassú,meg a gép is öreg,ja meg vírusirtó támogatása is 2 éve lejárt.Semmi baja torrentezek is netezek is és csak kisebb vírusokat kapok amik nagy része csak kamu
2014. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Én jobban tudom." nevű felhasználó jól mondta. Én is sokszor csak nevetek az ilyen embereken. Persze aztán van az a verzió is ,amikor 50 fajta vírusírtót tesz fel, aztán meg nem érti miért lassú a gépe,amikor vírus mentes, csak arról megfeletkezik,hogy összeakadnak a vírusírtók,tűzfalak. Ez a tipikus "átesik a ló túloldalára" eset.


Én úgy gondolom,hogy akinek nincs pénze új gépre,vagy rendszerre, vagy egyáltalán nem ért a telepítéshez(ami mellesleg nem nehéz, csak ugye ezzel jó ráijeszteni az emberekre.), és a DAZ loaderrel sem tud bánni, az maradjon az xp-nél,csak legyen észnél, tegyen fel vírusírtót,és tűzfalat. Mert ugye a bajt megelőzni jobb, nem ?

2014. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nekem évek óta xp van és semmi különbség mint régen. és az hülyeség hogy lelopják az adatokat. max akkor ha internet explorert használ az ember. bár aki tudja hogy nincs xp-re támogatás az tuti valami mást használ nekem meg csak azért dög lassú a gép mert torrentezek, de nem vírusírtózok.

sőt még gondolkodok rajta hogy az új gépemet(win 7) újra rakom xp-re mert sokkal több mindent támogat. jó dx 11-et nem meg battlefield 4-et sem de az nem érdekel :)

2014. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!