Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom megnézni, ha...

Hogy tudom megnézni, ha egyáltalán van rá lehetőség?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy szöveges dokumentumot, de a létrehozás időpontjánál a letöltés időpontja áll.

Engem viszont az érdekelne, hogy valójában mikor hozta létre az eredeti szerző.

Van rá mód?

Köszönöm.



2014. aug. 24. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Van létrehozás dátuma, és van módosítás dátuma.

A létrehozás dátuma egyértelműen az lesz, amikor létre lett hozva a fájl. Ha letöltötted valahonnan, akkor gyakorlatilag létrehoztad a fájlt.

A módosítás dátuma viszont attól függ, hogy mikor módosították a fájlt. Letöltött fájl esetén egyedül ezt tudod megnézni.

2014. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szirty ***** válasza:
21%
Sajnos azonban mivel egy file nem módosulhat a létrehozása előtt (hiszen akkor még nem is létezik abban a rendszerben), a módosítás dátuma ilyenkor azonos lesz a létrehozás dátumával.
2014. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jó-jó, de mikor én létrehoztam az a tartalom már létezett.

Kicsit nevetséges, hogy a mai világban ennyit nem lehet megtudni(van egy olyan érzésem, h meg van rá a mód, infós rendőrök tuti tudják).

Kössz azét.

2014. aug. 25. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Szirty, akkor javaslom próbáld ki. Nem a levegőbe beszéltem, saját fájllal megnéztem, letöltés dátuma mostani dátum, módosítás dátuma a módosítás dátuma (május valami).


Letöltött fájl esetén, legyen az akármilyen rendőr-mentő-tűzoltó informatikus, maximum csak a legutolsó módosítás dátumát tudja kideríteni.

2014. aug. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szirty ***** válasza:

A kérdezőnek!


Igen ám, csakhogy az már egy másik file, új (de azonos) tartalommal. vagyis másolat!


"van egy olyan érzésem, h meg van rá a mód, infós rendőrök tuti tudják"


Akkor kérdezd meg a rendőrségen! :-)

vagy sehol, csak hidd el amit az érzésed diktál.


Az jut eszembe erről, hogy kezd egyre általánosabban elterjedni az a nézet, hogy mindenre van megoldás (főleg program), csak meg kell találni.


#4

"Szirty, akkor javaslom próbáld ki. Nem a levegőbe beszéltem, saját fájllal megnéztem, letöltés dátuma mostani dátum, módosítás dátuma a módosítás dátuma (május valami)."


Megtettem még akkor, de most újra megtettem. Letöltöttem 5 file-t, különböző protokollal különböző helyekről, különböző programmal.


Mindegyiknél ez látható:

Létrehozva: 2014. augusztus 25., 14:33:56

Módosítva : 2014. augusztus 25., 14:33:56

Hozzáférés: 2014. augusztus 25., 14:33:56


Persze a perc és másodperc valamelyest eltért az 5 file esetén, de a file-ok ezen tulajdonságainál mind az ötnél azonos időpont van, mégpedig az, amikor letöltődött!


Csak mellesleg jegyezném meg, hogy nem mindegy milyen rendszerről töltünk le milyen protokollal milyen rendszer alatt milyen file rendszerről milyenre milyen programmal!

De mivel a tisztelt kérdező kérdése elég pontatlan volt ebben a tekintetben, így a válasz sem lehet annál pontosabb. Legfeljebb ha valaki beletrafál.


Egyebet nem mondhatok...

2014. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én akárhonnan próbáltam (excel fájl), az egy dolog, hogy a Fájl információ megváltoztak, de a Tartalom létrehozása és az Utolsó mentés dátuma változatlan maradt. (08.22)
2014. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szirty ***** válasza:

Igen, ez történik ha ide-oda másolgatod.

(letöltésről volt szó)

2014. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!