Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az írott DVD-t miért nem...

Az írott DVD-t miért nem ismeri fel a meghajtó?

Figyelt kérdés
Na az lenne a probléma hogy az eredeti DVD-t (filmet) felismeri a meghajtó. De a beteszek egy írott DVD/CD-t akkor ott van hogy felismerte, de nem nyissa meg, csak bedobja az üres mappát... Vagy van erre valami program amivel meglehet nyitni?

2014. aug. 24. 15:08
 1/7 pinkpancser ***** válasza:
Biztos, hogy kezeli azt a fajta lemezt (+vagy-)? Jól lett megírva? Milyen minőségű a lemez? (mert láttam olyat, hogy megírás után egy órával már olvashatatlan volt)
2014. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem tudom tök fehér az egész :), semmi nincs ráírva... Nem tudom hogy jó minőségű-e mert kaptam a CD-t. Nem is tudtam hogy az ilyenek közre játszanak... Esetleg nem lehet olyan hogy programmal kell megnyitni?
2014. aug. 24. 18:21
 3/7 pinkpancser ***** válasza:
Ha audio CD akkor is látnod kell rajta valamit. Ha adat vagy film van rajta, akkor meg főleg. Esetleg egy író programmal nézd meg írható e még, mert lehet, hogy csak elfelejtették megírni :)
2014. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aham, értem. Mert tudod ott van a CD jel a sajátgépbe de amikor rákattolsz akkor csak egy üres mappa jön ki... Szóval az is lehet hogy rosszúl lett megírva?
2014. aug. 24. 18:36
 5/7 A kérdező kommentje:
De most beleraktam egy csomó írott CD-t, és eggyiket sem vitte. Több fajta is volt, de nem... És kipróbáltam pár eredetit belerakni azzal meg vitte. Akkor most konkrétan mmi a baj? A Meghajtóval van baj?
2014. aug. 24. 18:43
 6/7 pinkpancser ***** válasza:
Ha azok a lemezek máshol működnek, akkor igen, a meghajtóval lesz probléma.
2014. aug. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy a eredeti CD-kell meg semmi baja, egyből felismeri...
2014. aug. 24. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!