Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom teljes képernyőn...

Geri0925 kérdése:

Hogyan tudom teljes képernyőn játszani egy laptopon a játékokat windows 8 .1 - en?

Figyelt kérdés
Sziasztok az a problémám , hogy bármilyen játékkal játszok jobb és baloldalt fekete csík van és így nem teljes képernyőn játszom a játékokat nos volt nekem xp rajta és ahoz lekellet valamilyen drivert tölteni aztán volt win 7 em is és azon sikerült a hozzá való programot letölteni most itt a win 8 és nemértem ehez nem találok olyan drivert ! Ez egy laptop eMachines E725 - ös márkájú kérlek segítsetek küldjetek linkeket , ha netán valaki tud valami driverről , ha au kell a 8 nak is köszi !!!!!!!!!!!

2014. aug. 25. 01:37
 1/2 anonim ***** válasza:
ez nem épp egy játékra való laptop.. driver megfelelő? googleban első oldal a driverre panaszkodik.. egyébként szerintem rossz felbontáson játszol vagy rossz képaránnyal..
2014. aug. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az van hogy xp - n pl 1024 x 768 teljes képernyő volt , 800 x 600 on szintén 1366 x 768 szintén win 7 en szintén teljes volt a képernyő ezeken a felbontásokon feltettem a win 8 . 1 - et a rendszreben még a képernyőm fény erejét sem tudom állítani és a játékok csak akkor teljes képernyősök ha 1366x 768 ra állítom de mivel nem lehet minden játékot ezen a felbontáson ezér van olyan amit csak 1024 x 768 ason tudok játszani de két oldalt fekete csík van tehát ha xp re driver kellet meg win 7 re akkor gondolom 8 . 1 re is az kell amit nem találok egyébként meg jó a laptop abszolút nem panaszkodom azok a játékok amivel játszok általában médium meg high grafikán elmennek a max felbontáson ezt kikérem magamnak
2014. aug. 25. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!