Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van e olyan program ami...

Ricsi1093 kérdése:

Van e olyan program ami magától meg keresi a hardvereket?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem még az a program ami magától feltelepíti az összes hardvert a gépre Videó kártya hang kártya stb ...

program nevére vagyok kíváncsi és ha valaki tudna egy le töltési linket is azt meg köszönném.



2014. aug. 25. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
aida64 a google be beírod és ott lesz.
2014. aug. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
régi gépekhez én a driver genius portable verzióját is szoktam használni. elég jó hatékonysággal megtalálja a 10 éves alkatrészekhez is
2014. aug. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igaz ez nem feltétlen az ami neked kell, én Driver Boostert használok, de ez csak frissítésre való, legalább is én arra használom.. ha rendszerujratétel előtt lefuttatsz egy frissítés keresését akkor kiírja sorban hogy milyen driverek vannak fent és hogy melyeket kell frissíteni, amúgy rendszerujratétel után nem tudok max az aida64-et mi még kiírja hogy mik vannak a gépben
2014. aug. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a kommenteket.
2014. aug. 25. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!