Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit jelent az, ha számítógépem...

Mit jelent az, ha számítógépem mindig azt adja be kezdőlappal együtt, hogy Windows szolgáltatások (. NET-keretrendszer 3.5)?

Figyelt kérdés
Ez adja ki az asztalra elsőnek és nem tudom ,hogy mire szolgál és érdemes-e letölteni.

2014. aug. 25. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen töltsd le, mert kell a rendszernek.
2014. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a legfissebb:

[link]

2014. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, ez: [link]
2014. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tajékoztatást és a linket, de mióta rá telepítettem azóta egyfolytában reklámok jönnek meg az oldalakon. Ez miért van?
2014. aug. 25. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy attól van, mindenkinek fent van a keretrendszer, sőtt valamelyik windowsba bele van alapból integrálva. :)

Gondolom azok a reklámok már ott voltak,de eddig nem jelentek meg, mert azokhoz is kellett a keretrendszer.


Vannak jó reklámblokkolók.

Nem tudom milyen a böngésződ, de pl: firefoxhoz,cromehoz ott van az adfender.

Vagy adguard ( én ezt használom) de van még több is adfender stb....


[link]

2014. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja 2szer írtam az adfendert.

Adblockot akartam még írni.

2014. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aha, értem. Köszi, most már minden rendben. Köszönöm kedves válaszoló a segítségedet! :)
2014. aug. 25. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!