Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Logó tervezésre milyen program...

Logó tervezésre milyen programot ajánlotok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Illustrator
2014. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tabaki ***** válasza:

Inkscape.

[link]


Azért ez a kérdés már nem t'om, hanyadszorra lett bedobva, de neked sem jutott eszedbe, hogy elmeséld, szerinted mit kell tudnia egy ilyen programnak, vagy esetleg példával illusztrálnád, mire gondolsz logó címszó alatt., pedig ez eléggé definiálatlan műfaj. Lehet, hogy az általánosan használható vektorgrafikus programok helyett kezdetben efféléknek is hasznát látod:

[link]

2014. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tudom, hogy nem írtam le hogy konkrétan mire gondolok, csak kicsit sietve írtam ki a kérdést, ezért elnézést is kérek. Olyan programot keresek amit könnyen lehet használni, vagy gyorsan meg lehet tanulni a kezelését, csak ennyi ami számomra lényeges.

2014. aug. 25. 16:54
 4/8 gubinyigabor válasza:

Mindenképpen vektorgrafikus program.

Ha nem tudod miért, ne is vágj bele.

Inkscape, Coreldraw, Adobe Illustrator.


Én Adobe cuccokat használok (CC), tehát az Illustratort ajánlom, de ez fizetős.

2014. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha jól tévedek akkor azért vektor grafikus mert az minőség romlás nélkül nagyítható.
2014. aug. 25. 17:39
 6/8 gubinyigabor válasza:
Igen, egy csomó grafikai munkát, de logót mindenféleképpen ajánlott vektoros programmal készíteni.
2014. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tabaki ***** válasza:
Van még sok előnye, például a vonalak íve kényelmesen és kézügyesség híján is szabályozható, utólag is megváltoztatható, a formák rétegek közti ugrálás nélkül is önálló egységekként tehetők ide-oda, csoportokba rendelhetők, kivonhatók egymásból vagy összeolvaszthatók, a körvonalat, a forma színét, színátmenetét, átlátszóságát, elmosottságát és általában minden tulajdonságát bármiféle bonyodalom vagy minőségromlás nélkül akárhányszor megváltoztathatod, a betűket görbévé alakítva módosíthatod a formájukat. Ha nincs szükség fénykép-szerű színezésre, a fájl mérete általában töredéke a pixelképekének, és a kép nagyításától függetlenül változatlan marad. Sebtiben ennyi jutott az eszembe, de satöbbi, satöbbi.
2014. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek :)
2014. aug. 25. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!