Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windonw 7-en a tálcám idegesít...

Windonw 7-en a tálcám idegesítő kékes-szürke színű lett miután új ati kártyát vettem. ?

Figyelt kérdés
Hol kell ezt beállítani? Eddig nem ilyen volt.

2014. aug. 25. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Az asztalra jobb klikk->Személyre szabás

Itt az 'Ablak színe' opciót módosítsd.

2014. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


És most mi?


Amúgy szerintem itt nem ez a megoldás. Mivel ezt is észrevettem ha egy ablakot húzok: [link]


Csak azt nem értem hogy az amd catalystet felraktam.

2014. aug. 25. 21:08
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Kikapcsolt az AERO glass, azért ilyen. Jobb katt az asztal üres területére --> Személyre szabás

Válasz egy AERO témát. Ha ez után se vált vissza valami nem stimmel a driver telepítéssel vagy a kártyával.


AZ előző videokártya driverét letakarítottad? Ez nagyon fontos, ha másik chipset gyártótól vettél kártyát, pl Nvidia -ról AMD -re tértél át.

2014. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Így van, nvidiáról váltottam amd-re, de letöröltem mindent (legalábbis a ccleaner szerint)


Szinte biztos vagyok most benne, hogy az amd driver a problémás

2014. aug. 25. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!