Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » YouTube-ra videók?

YouTube-ra videók?

Figyelt kérdés

az a gondom hogy szeretnék egy csatornát csinálni, csak most egy ideig nem vagyok gépközelben(laptop) és nem tudom hogy ti melyik alkalmazást ajánlanátok androidra, amivel lehet videót vágni, zenét alárakni, írást belerakni...?

tudtok ilyent?:)



2014. aug. 27. 09:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Szerinted egy mobilprocesszor hogy bírná a renderelést?
2014. aug. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

egyszer! erted? EGYSZER!!!!! nem irom ki h nem kerek oltasokat, ha mast nem tudsz csinalni csak beszolni akkor NE valaszolj.!

amugy epp ezert kerdeztem mert talan nem tudtam! -.-'

2014. aug. 27. 09:39
 3/14 A kérdező kommentje:
jajjj amugy mar talaltam csak epp nem a legjobb fajta-.-
2014. aug. 27. 09:40
 4/14 anonim ***** válasza:
2014. aug. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mi abban az oltás és a beszólás ?

Hihetetlenül ostobaságot kérsz. Ráadásul azt sem írod meg hogy milyen "konfiggal" szeretnéd megoldani.

Szóval ez olyan amit szeretnél mint amikor valaki trabantal szeretne végigmenni a Dakar-on. Végül is meg lehet csinálni, de mi a fa.. értelme van ?

2014. aug. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
sajnalom hogy egyesek tudjatok..nem engedhetik meg maguknak azt a 100.000s gepet..
2014. aug. 27. 11:18
 7/14 anonim ***** válasza:
Milyen gépet ? ki beszélt itt gépről ?
2014. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

en:D

mivel nincs gepem igy nem tudok fullos programokhoz jutni...ezert kerdeztem hogy esetleg tabletre van e valami, vagy amit igyis neten online meg tudok szerkezteni:D

2014. aug. 27. 12:26
 9/14 anonim ***** válasza:

Amennyiben szerzői jogokkal kapcsolatban rendben van a csatornád, akkor ajánlom a Youtube saját videószerkesztőjét.

Feltöltöd a videót nem listázottként.

ezt követően a YT videószerkesztőjében megszerkeszted, majd amikor kész vagy akkor a YT. új videóként elkészíti az újat, és azt már nyílvánossá teheted.

Sok sikert !!

2014. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
@Kispofa75: Androidon is működik a yt videoszerkesztője?
2014. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!