Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok telepíteni?

Miért nem tudok telepíteni?

Figyelt kérdés

Már telepítettem egy párszor. Most viszont xp-t akarok lecserélni win7-re és valamiért nem tudom. Mikor beteszem a DVD-t és újraindítom a gépet és elkezdem nyomozni az f11-et a boot menüért azt történik, hogy simán elindul az xp. Pedig mikor választani kell hogy dvdről vagy a winchesterről indítom akkor a dvdt választom ki. Kipróbáltam ezt a régi xp cdmel is de ugyanezt csinálja.

Elég sok mindent megkíséreltem már de nem akar sikerülni:D



2014. aug. 27. 12:02
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
Rossz a meghajtó vagy a CD.
2014. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Telepíts inkább usbről. Windows 7 USB DVD Download Tool nevű programmal nagyon könnyű bootolható win7-et készíteni usbre, a telepítés meg szintén elég egyszerű.

Annyit tanácsolok, hogy mikor először beolvassa az usbről a win7et leformázod a meghajtód, beolvassa az információikat stb. majd ha midnen kész újra indítja a gépet, na itt megint hozd be a boot menüt és nehogy megint az usbről indítsd el a gépet hanem normálisan, mert akkor újra elkezdi az összetevőket telepíteni.

2014. aug. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!