Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen JÓ távvezérlő programot...

Milyen JÓ távvezérlő programot ismertek, ami esetleg INGYENES is?

Figyelt kérdés

Ismerem a teamviewer-t, az a legjobb nekem, de sajna fizetős üzleti körben, meg hát nagyon-nagyon.... drága. Az hogy 127 ezer / gép ez kimerít minden rosszat ...


Szóval nekem olyan kéne, ami vagy nagyon olcsó, vagy ingyenes és MAGYAR nyelvű.


Nekem olyan is megfelelő, ami linuxos, ha egyáltalán létezik olyan, ami windows-ra jó, mindegy, csak legyen valami, amit tudok használni.


Köszönöm!



2014. aug. 28. 09:13
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
88%

[link]

"free for both personal and commercial usage"


Nem magyar, de aki ezzel foglalkozik hivatásszerűen, az azt az 5 szót ismerje angolul is.

2014. aug. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Olyan munkatársakkal dolgozom együtt, akiknek el kell magyarázni, mi az, hogy start menü, mi az, hogy firefox és az "ikon" szót se nagyon vágják. 30-60 éves nők. Angol nyelv?? :DD Nekem gondot nem okoz, de akik magyarul se boldogulnak..... mit tegyek velük?
2014. aug. 28. 09:40
 3/5 A kérdező kommentje:
2014. aug. 28. 09:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Hááát amikor megláttam a kérdést, egyből a TeamViewer jutott eszembe... ...de azt már ugye kilőtted!


Nos láttam még a LogMeIn, de az meg nem ingyenes...


A Linux alatt tudod használni a Remmina-t:

[link]


Ha Windows alatt akarod használni, esetleg egy virtuális gépen (VirtualBox) keresztül... :-)


...sőt a Windows 7, 8, 8.1-nak/nek van is egy távoli számítógép elérése, nem rossz!


+

[link]


:-)

2014. aug. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. aug. 28. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!