Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ingyenesen használt adatmentő...

Sprinter23 kérdése:

Ingyenesen használt adatmentő program? Hdd problémám van sos.

Figyelt kérdés
Próbálkoztam a GetDataBack Simple progival de sajna nem ingyenes.Az AnyReader pedig nem hasznos azt írja a meghajtó nem áll készen!A problémám: 160 gb samsung hdd a windows formázást kér nem engedi megnyitni csak formázás után!GetDataBack progi szerint az adataim meg vannak a hdd-n.legyen szives valaki segítsen hogy menthetem le róla az adatokat??
2014. aug. 28. 10:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi baja van pontosabban? Windows 7 lemezkezelőben mit ír ki rá? Hiren's Boot CD Mini Windows XP alól próbáld meg lementeni róla a dolgaidat.
2014. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Írj ki egy Linux cd-t, bootolj be róla live módban, rakj be a gépbe egy pendvive-ot, és próbáld meg.
2014. aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csatlakoztattam a hdd-t és a windows formázást kér nem engedi megnyitni!Adattárolásra használom op rendszer még nem volt rajta.Kb 140 gb fontos adat van rajta amit nem tudok vissza szerezni ha elveszik!Valamilyen adatmentő progi kellene amit ingyenesen lehet használni.
2014. aug. 28. 10:48
 4/12 A kérdező kommentje:
A lemezkezelő azt írja rá hogy hiba a lemezhez nem lehet hozzáférni ezután bejön a formázási ablak...
2014. aug. 28. 11:05
 5/12 anonim ***** válasza:

Vezérlőpult->Felügyeleti eszközök->Számítógép-kezelés->Tárolás->Lemezkezelés.

Itt nézd meg, hogy milyen formátumot vagy állapotot ír rá (pl. virtuális lemez lett belőle, nem lefoglalt terület vagy RAW formátum).

2014. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Raw formátumban van az állapota kifogástalan!Hogyan tovább?
2014. aug. 28. 11:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Volt fentebb, Linux Live CD vagy Hiren's Boot CD Mini Windows XP.
2014. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha telepítem a linuxot akkor megtudom majd nyitni vagy tudom róla menteni az adatokat?
2014. aug. 28. 11:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell telepíteni a linuxot, csak indítsd el LIVE módban. Látni fogja a lemezt, és ha teszel be egy pendrivot akkor tudsz menteni.
2014. aug. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rendben!És hdd-ről hdd-re nem lehet menteni?Mert vannak rajta 10 gb fölött is fájlok.Egyébként köszönöm a segítségeteket!Még egy linket kérhetek ahonnan leszedhetem és ki is írom!
2014. aug. 28. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!