Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha Media Player Classic...

Ha Media Player Classic programban teljes képernyős módra váltok, miért csak ugrándozó színes kockákat mutat?

Figyelt kérdés

Egész kis ablakban, amit automatikusan megnyit, abban szép a kép.

Azért töltöttem le, mert ezt ajánlották .srt feliratokhoz. Tudnátok esetleg más progit javasolni, ami jól kezeli az srt feliratokat?

Köszi!


2010. jan. 16. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

KMPlayer,tiszta száraz érzés. :)


[link]

2010. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a Media Player Classic nem kezeli a feliratokat. de jellemzően feltelepedik vele csomó minden más is, amiben van, ami kezeli.


az, hogy teljes képernyőben nem megy, az jobb esetben valami codec hiba, rosszabb esetben a videókártya nincs rendesen telepítve, van valami elszált a telepítésében.


én a magam részéről a GomPlayert ajánlom, mert ez semmi külső segédprogramot nem használ, mint magától tud. (nem mindent, mert pl. quicktime videókkal szoktak gonjai lenne, de filmekkel még nem volt probléma)


szerintem jól is néz ki és könnyen is kezelhető, de ez ügye szubjektív dolog, majd te eldöntöd.


[link]

2010. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!