Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az internetről letöltöttem a...

Az internetről letöltöttem a windows-t és ki szeretném irni dvd-re, úgy hogy azt felismerje a számitógép boot-olásnál. Hogyan és mijen formátumban irjam ki hogy felismerje a számitogép automatikusan telepitésnél?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Sima cd képként kiírod úgy jó lesz.néroval vagy decrypterrel szoktam az ilyet kiírni.
2010. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom egy cd képfájlt tölöttél le. Kattints rá kétszer és írd ki egy cdre. A beállításokon ne változtass. ( Cd/dvd íráshoz ajánlom a Nero programot, amit szintén le tudsz tölteni a netről, ha nincs.) Ha kiírtad, rakd be, és el fog indulni a telepítő. Sok sikert!
2010. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én meg nem ajánlom a Nero-t, mert sokat zabál, háttérben fut ha nincs elindulva akkor is, és nekem (meg még pár ismerősömnek) is folyamatosan elszarta a cd-ket.

Helyette ajánlom az Ashampoo Burning Studio 6-ot, ez biztos jó, gyors, keveset zabál.

És az összes kiírt dvd működik eddig.

Amúgy az iso fájlt kell kiírnod képfájlként, és kész is van.

2010. jan. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd: [link]
2010. jan. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!