Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » HP 650 System recovery problém...

HP 650 System recovery probléma. Szervíz nélkül megoldható lenne?

Figyelt kérdés
Mikor elindítom a laptopot nem tölt be a windows (kiadja a Boot Device Not Found-ot és azt írja, h operációs rendszert telepítsek a merevlemezre). Nos én próbáltam a System Recoveryt elinditani ugye F11-el, de valamiért nem működik... Hogyan lehetne cd-ről való feltelepítés és szervíz nélkül ezt megoldani? (Garanciás, nem szeretném elveszíteni, de szervízbe sem akarom vinni, de ha más lehetőség nincs akkor oda viszem:D)

2014. aug. 29. 08:40
 1/10 P.O.C. ***** válasza:

Amikor megvetted, akkor lett volna lehetőséged Recovery DVD -t írni. Sokszor figyelmeztet is erre a rendszer.


Valószínűleg az a helyzet, hogy megsérült a merevlemez fájlrendszere, pl.: vírus, véletlen törlés, ilyesmi.


Szervizbe hiába viszed, mert a garancia csak hardverre vonatkozik. Ha tudsz szerezni vagy letölteni pont olyan verziójú Windows -t, ami rajta volt, azzal nyugodtan újratelepítheted.

2014. aug. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Biztosan? Nem fog elveszni a garancia? Esetleg nem tudsz nekem egy Windows 8-as letöltő linket küldeni nekem? Mert én nem találtam :///
2014. aug. 29. 08:58
 3/10 P.O.C. ***** válasza:

A legegyszerűbb torrent oldalakról beszerezni. Keress olyan ami most nyílt regisztrációjú, pl. majomparade(pont)net

Ja és MSDN változatokat szedj le, ne buherált szarokat. Benne is lesz a torrent nevébe, hogy MSDN.

2014. aug. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Magyar sima Windows 8 MSDN-t nem találtam torrent oldalokon..
2014. aug. 29. 09:18
 5/10 A kérdező kommentje:
Esetleg [link] ezek valamelyike szerinted működhet?
2014. aug. 29. 09:21
 6/10 P.O.C. ***** válasza:
Mondom, olyan legyen amilyen a gépen volt. Ellenkező esetben nem tudod beaktiválni, csak illegális módszerekkel.
2014. aug. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
64 bites magyar win 8-am volt, csak azt kérném ,hogy nézd meg amit küldtem linket, hogy valamelyike jó lenne-e. Mert én annyira nem vagyok jártas ezekbe :D De azért köszi a segítséget.
2014. aug. 29. 09:26
 8/10 P.O.C. ***** válasza:
Akkor a hu_windows_8_x64_dvd_915424.iso lesz a jó.
2014. aug. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment mindegyikre a zöld :D
2014. aug. 29. 10:10
 10/10 pinkpancser ***** válasza:
Ha van olyan a környéken aki csinált már ilyet, az megpróbálhatná pl hiren's boot CD-vel megnézni, hátha összejön. Ha összejön, akkor utána azonnal csinálj recovery-t, ha nem, akkor még mindig lehet újratelepíteni.
2014. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!