Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Logitech G27-em nem működik...

A Logitech G27-em nem működik normálisan. Többi lent. Mi a baja?

Figyelt kérdés
A Logitech Gaming Software-ban és játékon kívül is tökéletesen működik a force feedback és minden más is de ha belépek mondjuk a City Car Driving-ba és elindítom a career-t/free driving-ot és betölt a játék, akkor vagy az történik, hogy a kormányt kisujjal eltudom tekerni balra/jobbra és ott is marad nincs force feedback, nem igazodik vissza középre a kormány és ugyan ez a helyzet az Euro Truck Simulator 2 esetében is. Újratelepítettem már a kormányt és a City Car Driving-ot is és a játékok beállításain belül is ki-be állítgattam a kormányt és visszaállítottam többször is az alapbeállításokat és aztán a kormányt vissza de eredménytelen minden próbálkozásom, nem tudtam megoldani a problémát. Legyetek szívesek segítsetek, ha tudtok! :)

2014. aug. 29. 11:52
 1/3 karesz01 ***** válasza:

Az "IRÁNYÍTÁS" menüben :

Az erő-visszacsatoláshoz tegyél be pipát .

Majd az alatta lévő 3 sorban a csúszkák segítségével állisit be a kívánt erősségeket .


(Erő-visszacsatolás érzékenysége)

(Erő-visszacsatolás merevsége)

(Erő-visszacsatolás központosítása)

2014. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Így nagyjából jobb, mondjuk mielőtt elromlott vagy nem tudom nem volt bepipálva az erő-visszacsatolás és tökéletesen működött de most sem igazodik vissza középre... De azért köszi! Remélem lesz még valaki, aki tud majd valamit segíteni! :)
2014. aug. 29. 13:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Az nem fog teljesen középre igazodni, nekem is olyan van, am a valóságba se igazodik teljesen középre.
2014. szept. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!