Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell a Format Factory-vel...

Hogy kell a Format Factory-vel konvertelni?

Figyelt kérdés

Szóval..Én eddig a Movie Maker-t használtam(Win 7) de azzal csak képekkel tudtam videót csinálni,mert ha több videóból akartam egy jó videót,az nem ment,mert bekockázott.Aztán letöltöttem a Sony Vegas Pro 9.0-t és azzal már jó csinálni videót,de a fáljtípúsa nem,mert a Windows se nyitja meg,nem hogy még ha YouTube-ra feltenném..Aztán ehhez ugye kellett egy konvertáló program,így hát letöltöttem a Format Factory-t.

Azzal az lenne a problémám,hogy nem tudom,hogy kell konvertálni.Itt egy kép: [link] Amúgy avi fáljtípusba próbáltam,sajnos nem értek az ilyesmikhez.Előre is köszönöm!



2014. aug. 29. 15:03
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
*konvertálni
2014. aug. 29. 15:05
 2/27 anonim ***** válasza:
Ha jól látom, 1 KB. Ez nyilván nem videó, csak projektfájl, ezt csak a Vegassal tudod használni, létre kell hoznod egy videó fájlt és azt már nem is kell konvertálgatni(ha minden jól van beállítva).
2014. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
És azt hogy kell? Nem rég töltöttem le,pár napja a Sony Vegas-t és hát,még tanulom XD Amúgy köszönöm az értelmes válaszod,ment a zöld kéz :)
2014. aug. 29. 15:32
 4/27 anonim ***** válasza:

A Format Facotory-t sosem sikerült megkedvelnem. Pl. ékezet nem lehet a fájlnévben, mert akkor ugyanez a hibaüzenet lesz. Itt emelett még fennáll amit írt a #2-es válaszadó.

Egyébként a Movie Maker-nek van mikor át kell konvertálni szerkesztés előtt a videót, nálam pl. a váltottsoros megjelelenítés a gond. Ezt előtte át kell konvertálnom progresszívre, aztán mehet a vágás.

2014. aug. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

[link]

Csak ilyen formátumokban engedi menteni,így esélytelen,hogy a Windows megnyissa vagy hogy feltölthessem YouTube-ra. :/

2014. aug. 29. 15:50
 6/27 A kérdező kommentje:
Bocsi,nem engedi úgy leízélni :(
2014. aug. 29. 15:51
 7/27 A kérdező kommentje:

[link]

Itt egy jó kép,hogy milyen formátumokba engedi csak menteni. :/

2014. aug. 29. 15:53
 8/27 anonim ***** válasza:
Pont váltottsorosba menti (az i betű a felbontás mögött, mint interlaced), ez nem YouTube kompatibilis formátum. Egyébként ott van az AVC mp4, azt még a fapados Windows Media Player is viszi. Egyébként pedig használj PotPlayer-t. Az mindent lejátszik, ha helyesen van konvertálva.
2014. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Köszi :) Megpróbálom.. :D
2014. aug. 29. 16:04
 10/27 A kérdező kommentje:
Köszi,sikerült :) Még egy kérdésem lenne:És hogy mentem el HD-be (720p)?
2014. aug. 29. 16:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!