Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok ajánlani olyan cuccot...

Tudtok ajánlani olyan cuccot amely segít megtalálnom a nekem megfelelő appokat?

Figyelt kérdés

Akár magyar akár angol nyelvű app ajánló is jó lenne nekem.


Köszönöm a segítségeteket.



2014. aug. 29. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Google Play a letöltéseid alapján szabja személyre a megjelenített alkalmazásokat. Amíg nem töltesz le semmit, addig viszont nem is fogja tudni eltalálni az ízlésedet.


Mellesleg kulcsszavaknál említettél Androidot és iOS-t, nem tudom melyikre gondolsz.

2014. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én elsősorban androidra keresgélek.
2014. aug. 29. 18:34
 3/6 A kérdező kommentje:
Na és olyan, van, hogy egy adott telefonhoz mutat azon futtatható számomra hasznos appokat?
2014. aug. 29. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
A Google Play pont ilyen. Nem mutatja azokat az alkalmazásokat, amik nem kompatibilisek a telefonnal, és ha már telepítettél pár alkalmazást, akkor azokból kiindulva fogja a többit javasolni.
2014. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kovács János Szal. ***** válasza:

A kérdező nem app store-t keres (mint pl. a Google Play, az Aptoide, az Opera App Store vagy az Amazon Store), hanem olyan szolgáltatást, ami az ő felhasználói szokásainak megfelelő appokat ajánlgat.


Lehet, h a Play áruháznak van ilyen jellegű funkciója is, de talán tényleg szerencsésebb erre külön alkalmazást használni, mert nyomasztó, hogy az ember minden adata a Goggle szerverein landoljon.

2014. okt. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ma 07:31

Igazad van, Mennyivel jobb az, hogyha egy vadidegen tud rólad mindent, mint a Google. Hatalmas különbség, valóban. :D :D

Mellesleg honnét tudja a felhasználói szokásait, hogyha nem az adataiból? Meg honnét tudja, hogyha nem tölt le semmit sem, meg nem használja a telefonját sem???


Na ugye. Gondolkodni kéne.

2014. okt. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!