Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Zenelejátszó programot keresek...

Bárzsing kérdése:

Zenelejátszó programot keresek (lent részletesen kifejtem). Tudnátok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés

Olyasmit keresek, ahol én is szerkeszthetem az infókat, pl. egy előadóhoz beilleszthetek életrajzot, a zenékhez szöveget, stb. Főleg a komolyzene miatt szeretném ezeket a funkciókat.

Emellett jó lenne, ha könnyen kezelhető és átlátható felülete lenne.


Lehet, hogy nincs is olyan player, mint amit keresek, úgyhogy ha esetleg ajánlanád a kedvenc lejátszódat, annak ellenére, hogy nincs ilyen "infószerkesztő" funkciója, nyugodtan tedd meg, csak írd le a vele kapcsolatban tapasztalt előnyöket és hátrányokat.


Köszönöm szépen, minden hasznos választ természetesen zöld pacsival honorálok. :)



2014. aug. 29. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
AIMP. Mindent tud, amit kell, még többet is :D
2014. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Winamp v5.66.3512 beat skinnel: [link]

A bal oldalon egymás alatt van öt betű. Minden betűnek van funkciója, ami téged érdekel, az az I betű. Ha ráklikkelsz, felugrik egy szerkesztő ablak, ahova különböző adatokat lehet bevinni (lásd a következő képeket). Lehet, hogy más skinekkel is el lehet érni ezeket a funkciókat, én legkényelmesebbnek a beat skint találtam és a Winampnak ez az utolsó verziója, amely még támogatja ezt a skint.

[link]

[link]

2014. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ez elég jónak néz ki :)
2014. aug. 29. 19:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Az AIMP annyival jobb, hogy azt továbbra is fejlesztik, és ugyanúgy lehet bele írni ilyen információkat a fájlokhoz.
2014. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!