Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-et akarok rakni a...

Windows 7-et akarok rakni a gépemre, de se az alaplaphoz se a Videokártyához nincs Win 7 driver mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Tehát Windows 7 -et akarok rakni a gépemre de se az alaplaphoz, se a videokártyához nincs Windows 7 driver csak Vista.

Voltam a gyártók weblapján de ott sincsen Win 7-es nem olyan régi cuccok, de ahhoz pont elég hogy már, hogy ne legyen Win 7-es driver.

Most vegyek egy új alaplapot meg videokártyát, vagy előfordulhat, hogy a Vista driver működni fog rajta?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. jan. 16. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hy

nekem is win 7 em van és sima xp drivereket telepítettem és eddig még nem volt problémám vele.

2010. jan. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
pár perccel később tettem fel hasonló kérdést,de ugyan erre vagyok kíváncsi :D várjuk a válaszokat!
2010. jan. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elfut Vistás driverekkel, XP-s driverekkel már kicsit nehezebb, de megoldható, mindkettőt megoldottam. XP-nél állítsd át a kompatibilitást Vista SP2-re. Modem gondok akadhatnak, ott eléggé mélyre kell túrni, de megoldható.
2010. jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2010. jan. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég régi gépem van de csak a hangkártyához nem telepített drivert magától. És elfogadta az XP-s drivert simán.Windows 7 Ultimate.
2010. jan. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát elég vegyesek a kommentek valaki Vista valaki XP most akkor melyiket?
2010. jan. 17. 09:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenki a kérdésedre válaszolt. Ha ennyire bizonytalan vagy, akkor töltsd le az alábbi progit, tedd fel és írd ki, hogy miből áll a géped, aztán menj fel a gyártók honlapjára és keress hozzá Windows 7-es drivereket.

[link]

2010. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Windows 7 a Vista drivereket simán megeszi. Ugyhogy nyugodtan.
2010. jan. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!