Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7 van telepítve a laptopomo...

Win7 van telepítve a laptopomon és állandóan kékhalált kap, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!


Pár hónapja vettünk egy laptopot újonnan és mikor egy kicsit és terhelve van pl.youtube videót nézek vagy csak netezek akkor 20-30 perc után bedob egy kékhalált ,alul elkezd számolni 5-vel 100-ig utána újraindul. Az a furcsa hogy ilyenkor elkezd bőgni valami a laptopomban de utána nincs vele gond csak hát kicsit hangos :D


Olvastam itt----> [link] hogy elvileg a Microsoft kiadott valami új fríssitést ami kék halált ad pont olyat mint nekem. Az a vicc hogy mikor keresném a legújabb frissítéseket akkor egyet sem ad elő, pedig nem 1 írta ki hogy ennyi meg annyi legújabb frissítést telepít és ne kapcsoljam ki a gépet.


Valaki valami tanács esetleg???


Hozzáteszem hogy mindennap beadja a kékhalált és nem egyszer kellett újrarakni a gépet ez miatt mert windows megsérült...



2014. aug. 30. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem viszed vissza garancilisan? Írtad újratelepítetted, akkor szoftveres hiba kilőve szerintem.
2014. aug. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha készitett dump fájlt a géped a kék halál alkalmával, akkor ki tudod deriteni, melyik hardver (illetve a hozzá nem passzoló sys vagy exe fájl) a ludas a dologban :


[link]


A sys vagy exe fájl neve alapján lehet továbblépni (google keresés) de a kék halál hardverhibára is utalhat.


Sok sikert.

Üdv.

2014. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!