Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyit kellene perkálnom,...

Mennyit kellene perkálnom, hogy legyen ilyen az én weboldalamon is?

Figyelt kérdés

[link]

Van itt olyan valaki aki meg is tudja csinálni?



2014. aug. 30. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:

érdekes dolog nem láttam ilyet még. Szerintem kifejezetten rossz egyébként, ez csak PC-n használható, mobil eszközök ki vannak lőve, plusz az emberek 80%-a aki meglátja, hogy telepíteni kell valamit hozzá.

Egyébként ha ez nem valami előre generált dolog akkor egy grafikus kell hozzá, meg egy programozó, szerintem sok pénz feleslegesen.

2014. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A sok pénz az úgy mégis mihez áll közelebb? 20-30 vagy inkább 100 ezer?
2014. aug. 30. 15:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a 100ezerrel kevest mondtál. Valószínű ez egy előre legyártott valami, nem tudom elképzelni, hogy ennyi pénzt és energiát öl valaki egy ilyen fejlesztésébe. Ha nagyon kiváncsi vagy irj neki egy emailt.
2014. aug. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nos, a unity szerintem mobilra is van (vagyis gondolom) hiszen annak pont az a lényege, hogy platformfüggetlen alkalmazások hozhatók vele létre.

És igen, a 100e az szerintem is kevés. Egyébként nem egy nagy valami, szerintem sokkal több is kihozható lett volna ebből. Bár nem használom ezt (utálok programozni) de itt [link] elég sok infó van róla. Arról nem is beszélve, hogy modellezés területén sem eröltették meg magukat. Valószínűleg a gyengébb gépeket használók miatt, de azért 1-2 dísztárgy elfért volna. Azontúl bugos, mert ha egymás után megyek be 2 helységbe akkor mind a két idegenvezető egyszerre kezd el beszélni.

2014. szept. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úúúú és borzalom a hang. Mintha egy webkamerával 100%-os zajszűréssel lett volna felvéve a narráció.
2014. szept. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, még találtam benne pár grafikai hibát. A világítás is érdekes, az eső pedig beesne azon a tetőn. :) Szóval nem egy szép kivitelezés, ezt a szintet egy flashel is meg lehetett volna oldani és azt minden platform támogatja (talán az iphone nem, abból mintha kiszedték volna a flash playert. vagy csak akarták?)

A lényeg, hogy szerintem olcsóbb (100k-150k körül talán) ki lehet hozni ilyet flashből is. Unity tök felesleges ehhez.

2014. szept. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én foglalkozom Unity-vel és 3d modellezéssel, így ránézésre nem olyan bonyolult, de ez, ebben a formájában csak PC-n működne Unity Webplayerrel.


Mobilra lehet apk-t csinálni, szóval platformfüggetlen, de külön kell minden platformra futtatható állományt csinálni, és Unity Web Player nincs Androidra, így marad a natív apk verzió.


Amúgy nem rossz ez, csak vannak hibái:

-megvilágítás lehetne jobb

-hang eléggé rossz minőségű

-vannak grafikai hibák (z-fighting)

-ocsmányul van megcsinálva ez a "ha nincs webplayered, akkor oda kattintva lehet telepíteni" dolog.

Alapból a Unity olyan html-t generál, ami érzékeli, hogy van-e WebPlayer telepítve. Ha van, elindul a program, ha nincs, felkínálja a telepítést. Ez, ahogy itt van, nem valami elegáns megoldás. Ráadásul olcsó és betonbiztos trükkökkel be lehet ágyazni az oldalba.

Ez így picit amatőrnek néz ki. Az irányítás leírását is esztétikusabban, a programba tettem volna bele. Mondjuk egy átlátszó panelra, ami pár másodperc múlva eltűnik. Van sok alternatíva rá, amik ennél szebbek.

2014. szept. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!