Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal működik a...

Milyen programmal működik a DVD menüje PC-vel, mert asztali DVD lejátszóval is próbáltam már az összes DVD lemezemet és ott működött mindegyiknek a menüje?

Figyelt kérdés
A menüt magát látom, de ott lépkedni sem tudok és ha rákattintok valamelyik menüpontra égerrel, nem történik semmi, és mindenképpen szükséges lenne rámenni egyik menüpontra, mert nem tudok jelenetet választani és csak az első 5 perces részt játsza le így.
2010. jan. 17. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószinüleg a windovs mediaplayerrel próbálkozol,talán a billentyűzet kurzorgombjaival sikerülni fog a navigálás. Ha nem ,javaslom a VLC mediaplayert,tud magyarul,és az összes szükséges kodeket tartalmazza.
2010. jan. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a windows media playerrel nem tudtam navigálni a menüben kurzorgombok segítségével ahogy mondtad, de amit írtál a vlc media player azzal sem sikerült a menüben navigálnom, kérem valaki segítsen a problémám megoldásában
2010. jan. 26. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Én media player classic-ot használok. Azzal eddig semmi gondom nem volt, és tökéletesen vitte a menüket is.
2010. jan. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálam megy a menü. windows media player 9. gondolom nem mindegyiken megy
2010. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

próbáltam media player classic-kal media player 9-cel és egyikkel sem tudtam navigálni a menüben, ugyan feltűnik a menü, de semmit nem tudok benne csinálni

jelzem több filmre is megpróbáltam és asztali dvd lejátszó segítségével működtek a menük, tehát a hiba nem a dvd lemezben van és nem is az én gépemmel mert ugyebár lejátsza

kérem valaki okos segítsen ebben

amikor nálatok - akik az előzőekben válaszoltak - ti tudtok a menüben navigálni, meg lépkedni?

media player classicban próbáltam a jobb klikk navigate funkciót de ott semmit sem lehetett csinálni

2010. jan. 26. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!