Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 4 gigás ISO ból 4 megás rar...

4 gigás ISO ból 4 megás rar fájl? Hogy csinálták?

Figyelt kérdés
Találtam a youtubon párnapja egy játékot.4 megás rar fájl volt.Megnyitottam,és valóban egy majdnem 4 gigás játék ISO volt benne...Nem tudom,hogyan tudták ezt megcsinálni.Egyszerűen képtelenségnek gondoltam ! Sok idő volt amíg kicsomagolta a gépem,de valóban az a játék volt benne.Próbáltam én is a tömörítést,de nem sikerült.Milyen programmal tömöríthették be,vagy hogyan ? Még ha csak tippjeitek is vannak nekem az is jó.Csak megszeretném érteni.Segítségeteket előre is köszönöm !

2014. aug. 31. 10:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Nem csak egy tömörítőt használt hanem többet köztük a DOS os ARJ tömörítőt ezzel szedte szét sok apro darabokra


Van rola videó?

2014. aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
2014. aug. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ez nem pont az a játék,de szintén 4 megára tömörítve. [link]
2014. aug. 31. 10:51
 4/24 anonim ***** válasza:
és a te linkedet eltudod küldeni?
2014. aug. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

A videódon (#3) csak a lényeg nem látszik.


Én azt tudom elképzelni, hogy fel lett darabolva a RAR fájl, amiben az ISO van. Ekkor ilyen fájlok keletkeznek:

- valami.001

- valami.002

- ...

- valami.###

- valami.rar


Ekkor a valami.rar egy nevetségesen kicsi fájl lesz, de ha belelépsz, a WinRAR, és a TC is felismeri, hogy a mellette levő fájlokkal együtt alkot egy egészet, és az összes fájlt használja az adatok kiolvasásához.

2014. aug. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Na és fel is telepítetted, játszol vele?
2014. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Most mobilról írók,és nem vagyok gép előtt.A Need for Speed Most Wanted játék volt az.Valami olyan volt a videó neve hogy Need for Speed ultracompress és Iso volt.Az isoban crack mappa beleszerkesztve.
2014. aug. 31. 11:24
 8/24 A kérdező kommentje:
Igen.Fel lett telepítve működik.Csak nekem elégsok játékomvan amivel nem játszom.És mennyivel egyszerűbb lenne betömörítve egy pendrájvon tárolni.
2014. aug. 31. 11:26
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

4 MBájtos .rar kiterjesztésű állomány egy 4 GBájtos .iso-ból? Eléggé elképzelhetetlen.


Hacsak nem:

* A #5-ös hozzászóló által leírt módon lett összeállítva.

* Valójában maga a játék Megabájtos nagyságrendű helyet foglal el, csak egy DVD-lemezképre lett rárakva, így a maradék hely üres, így a tömörítő könnyen "tömöríthetett".

* Esetleg a betömörített lemezképen egy letöltőprogram van, ami letölti a játékot.

* Neadjisten a kérdezőt becsapták.

* Vagy a kérdező viccelődik velünk.

2014. aug. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 tabaki ***** válasza:

Az a programozó, aki ezredére tömöríthető programot publikál, jobb, ha rögtön felköti magát, mert amúgy is életképtelen.

Ilyen nincs, pláne nem egy nagy játék és nagy fejlesztőcsapat esetén. Kacsa.

2014. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!