Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Team Fortress 2 prémium?...

Team Fortress 2 prémium? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés
Szóval. Team Fortress 2 szeretnék prémiumot vásárolni, de megéri megvenni a mann co. Shopban található "prémiumra váltó ajándékot"? Mert azt írja hogy ha bármi cuccot vásárolsz a mann co. Shopban, akkor elvileg prémiumos leszel. Valaki segítsen légyszi, és magyarázza el!

2014. aug. 31. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Keresd meg a legolcsóbb cuccot és azt vedd meg.


Vagy olyat, amire szükséged van.


De amúgy a tradelésen kívül sok extrát nem fogsz kapni az elköltött pénzedért...

2014. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor fölösleges megvenni a prémiumra váltó ajándékot? Engem az érdekelne...
2014. aug. 31. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb az orange box hidd el jobban jársz vele :)
2014. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké! DE ISTENEM! az érdekel h megéri-e megvenni a prémiumra váltó ajándékot vagy elég egy cuccot venni a mann co. -ban???
2014. aug. 31. 22:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, a tárolható cuccok száma erősen megnő a prémiummal, szóval azért lehet érdemes.
2014. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De bammeg!!! A tárolható cuccok száma alapból megvan ha prémiumot veszel nem???
2014. aug. 31. 22:33
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem az csak arra jó hogy valaki oda ajándékozza ismerősnek hogy prémium legyen tőle. elég ha veszel valami olcsót
2014. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na! Nagyon köszönöm ezt a választ! Erre vártam egy hónapja!!! Ment a zöld kéz :)
2014. aug. 31. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!