Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudnam a...

Milyen programmal tudnam a subtitle savokat kitorolni a filmekbol?

Figyelt kérdés
Nincs raegetve...
2014. szept. 3. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát ha nincs ráégetve akkor kell lenni a film mappájába egy .srt fájlnak, ami maga a felirat.

Ezt kell törölni, vagy a lejátszóban a feliratokat kikapcsolni.

De mit akarsz pontosan, átírni a feliratot?

Van a mappában feliratfile .srt?

Ha nincs,akkor égetett felirat.(tudtommal)

2014. szept. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

És miből szeretnéd kitörölni? Ha nincs ráégetve, akkor simán kikapcsold a feliratot, úgy nem jó?


Ha .mkv, akkor mkvtoolnix programmal kiveheted amit nem szeretnél. Avi-nál, ha nincs mellette .srt, akkor arra rá van égetve.

2014. szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem hanem mondjuk ra a vlc playerben be lehet allitani a feliratokat hogy milyen nyelven legyen.. De a folderben nincsen semmilyen felirat, magaban filmben van benne de mivel ki lehet kapcsolni ezert nem hiszem hogy bele van egetve.Es nem tudom hogy milyen program mal lehet kivenni
2014. szept. 3. 13:34
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi a fájl kiterjesztése?

Avi vagy mp4 vagy mkv?

2014. szept. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mkv
2014. szept. 3. 14:12
 6/11 anonim ***** válasza:
2014. szept. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az XMedia Recode-al is ki lehet törölni.
2014. szept. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
XR mediaeval probaltam de azzal nem lehet kitorolni csak meglehet nezni hogy milyen feliratok vannak de mindjart megnezem a linker.. Es koszi az eddigi valaszokat
2014. szept. 3. 15:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok a "béna", mert nekem sikerült az XMediaRecode-al. Akkor szoktam csak válaszolni, ha tudom, hogy biztosan működik. Most ki is próbáltam, fél percnél nem volt több az egész művelet.
2014. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jo bocsanat nem akartalak megserteni akk en nem tudtam megcsinalni.. Amugy nem irja a neved mellett hogy ''csak akkor valaszolok hogy ha nekem is mukodott'' amugy le tudnad irni a lepeseket? Mert en csak annyit tudtam hogy a filmbol kivegyem a subtitle fajlt.. De amugy koszi a valszokat.
2014. szept. 3. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!