Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tud esetleg valaki olyan...

Tud esetleg valaki olyan programot, ami úgy működik, mint a Teamspeak, de kevesebb erőforrást fogyaszt?

Figyelt kérdés
Sajnos már nem túl új a gépem, és a LOL-t és Teamspeak-et nem bírja egyszerre. Teamspeak nélkül 25-30 FPS körül megy a LOL, de ha bekapcsolom, leesik 7-10-re, amivel már játszhatatlan. Nincs más ilyen jellegű program, ami kevesebbet köt le a gép erőforrásaiból?

2014. szept. 3. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Razer comms
2014. szept. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha van androidos telefonod, google play-en 500ft a teamspeak. Esetleg megpróbálhatod azt használni játék közben.

[link]


Vagy esetleg a skype ingyen van.

[link]

2014. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És a Skype nem visz el több CPU-t meg memóriát? Mert azért tettem fel a Teamspeak-et, mert azt hittem az jobb.
2014. szept. 3. 18:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha telefonon megy, akkor nem :)
2014. szept. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, értem :) Nem, telefonról nem működik a dolog, nekem valami taskra kéne. De kipróbálom a Razer commsot.
2014. szept. 3. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!