Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA IV-ben milyen hiba okozhat...

GTA IV-ben milyen hiba okozhatja, hogy szinte minden fekete-fehér?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a játék alapból nem az élénk színvilágáról híres, de régen úgy emlékszem, hogy például az amerikai mintás Hummer kék volt. Ez most szürke. Sőt, a legtöbb kocsi szürke, alig van színes köztük. Egy szélsőségesebb esetről csináltam fotót (képernyőképet nem sikerült, így volt a legegyszerűbb hirtelen).


[link]


[link]


Szerintetek mi okozhatja ezt? Mit próbáljak meg? 64bites Win7-en futtatom, a játék eredeti, boltban vásárolt (nem tört verzió, GTA IV + EFLC kiadás), .NET Framework 4.5.1-es van fenn, DX11-essel (esetleg erre gondolok, de mit lehet tenni, ha más játék pl. ezt igényelné, visszafelé kompatibilisnek kéne lennie nem? Downgrade-elhető valahogyan?). A videókártyám MSI TF GTX660OC a legfrissebb illesztőprogrammal, Intel processzort használok mellette.


Van valami ötletetek mit nézzek meg, mi okozhatja még a hibát? Minden választ köszönök előre is!



#hiba #GTA #GTA 4 #gta színhiba
2014. szept. 3. 21:54
 1/3 HUN_Sector ***** válasza:
GTA IV patch ha van, az fel van rakva?
2014. szept. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 HUN_Sector ***** válasza:

[link] (beállítások - színtelítettség setting csúszkát 100%-ra)


https://www.youtube.com/watch?v=OIvDvN-JiZI

2014. szept. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1.0.7 ez a legfrissebb patch, és megtörtént a telepítése. Szaturáció csúszkát pedig nem találok. :( Nem tudom mi lehet. A kocsival kapcsolatban lehet tévedtem, és nem kék, de ennyire fekete fehér legyen a játék, mint a képen van, nekem ez nagyon gyanús. Köszönöm a válaszokat egyébként, hasznosnak jelöltem, hátha valakinek ez old meg valami hasonló problémát.
2014. szept. 4. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!