Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol vegyem meg a Battlefield...

Hol vegyem meg a Battlefield 3 premium editiont?

Figyelt kérdés

[link]


Itt szerettem volna, mivel tudtommal a premium editionben benne van minden, alapjáték és kiegek is. Itt az oldalon viszont azt irja csak alapjatek. Kuldtem mailt nekik ok is azt mondak, csak alapjatek van benne. Most akkor hogy van ez? Haverom is premium editiont vett, alapjáték volt benne cdn, a kiegeket pedig le kellett töltenie hivatas oldalról kódokkal. (azt hittem enyém is ilyen lesz)



2014. szept. 4. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Ott van a leírásban, hogy 5 kiegészítőt tartalmaz...

Nem értelek.

2014. szept. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

És igen, letöltősek.


Hol vedd?

Ott, ahol olcsóbb. Nézd meg az Originen is pl. ha már beírtad a kulcsszavakhoz...

2014. szept. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

BF3 - csak az alapjáték

BF3 premium - csak a premium

BF3 premium edition - alapjáték és premium

Bárki bármi mást mond hazudik.

2014. szept. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ige értem én hogy benne van az 5 kieg, de akárhol is nézem és olvasom mindenhol azt írják hogy premium editionbe benne van az alapjáték és kiegek is. Itt meg azt irja a webshop meg emailben is azt irtak hogy csak kiegek. És ezt nem értem, ha tényleg csak kiegek vannak benne és megveszem, semmire nem megyek velük alapjáték nélkül. Az nem lenne baj ha csak alapjátékot tartalmazná a cdn, de minden hivatalos kódot is kapnák hozzá, és akkor lenne működő alapjátékom, meg hivatalos helyről letölthető és működő kiegek. Tehát? :)
2014. szept. 4. 09:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor vedd Originről, megnézted, mennyibe kerül ott?

Egyébként én is úgy tudom, ahogy #3-as.


Amúgy:

"Itt az oldalon viszont azt irja csak alapjatek. Kuldtem mailt nekik ok is azt mondak, csak alapjatek van benne."

Ezt írtad a kérdésben, ezért nem értettem, hogy akkor most mi van...


A Premium Edition-nek tartalmaznia KELL az alapjátékot és az 5 kódot + ugye a prémium tagságot. Mivel a haverodnak is így volt, szerintem ez nem kérdés.


Mi lehet akkor a probléma?

Az, hogy elírhatták az iPonnál. De akkor viszont lehetne reklamálni, mert átvertek/megtévesztettek. Ez ugye csak akkor megy, ha megveszed és otthon kiderül, hogy nincs benne az alapjáték.


A haverod egyébként hol vette? Mert esetleg vehetnéd ugyanott, az lenne a legbiztosabb...

2014. szept. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sikerült végre beszélnem az iponnal telefonon. Egy tök értelmetlen csaj felvette, mondtam neki hogy mi a probléma, erre hebeg habog hogy ahogy a honlapon van, tehát a premium edition náluk honlap szerint csak kiegeket tartalmaz. Próbáltam mondani neki hogy ha bemegyek és megnézem kívülről a dobozt, vagy esetleg fel lehet e bontani, de azt mondta hogy csak megrendelésre van külső raktárból. Anyád. Na most mi legyen, így nem akarom megrendelni tőlük, mert ha tényleg csak kieg van benne azzal semmit nem érek vele. Esetleg pesten máshol meglehet venni hasonló jó áron a rendes premium editiont?
2014. szept. 4. 12:45
 7/9 anonim ***** válasza:

"BF3 - csak az alapjáték

BF3 premium - csak a premium

BF3 premium edition - alapjáték és premium

Bárki bármi mást mond hazudik."

2014. szept. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagy telefon és e-mail beszélgetések után megrendeltem a belinkelt játékot iponról... mentem átvenni, nézem a dobozt, már messziről láttam hogy nem jó, mert arany betűkkel annyi volt ráírva hogy premium, nem pedig fehér betűkkel az hogy premium edition (ami nekem kéne) felbontattam velük, végülis nem vettem meg. Fasza, rendelhetek máshonnan :D
2014. szept. 5. 20:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Figyelj. A fizikai játékvásárlás hanyatlóban van. Ha meg akarod venni, ezt ajánlom:


[link]


BF3 alapjáték + az 5 DLC, 6500 forint körül, szerintem itt a legolcsóbb.

2014. szept. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!