Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a starcraft2-ot megveszem...

Ha a starcraft2-ot megveszem boltban tehat DVD-ben akk a blizzard launcher ban ugyan ugy le tdom majd tolteni?

Figyelt kérdés
Nem nagyon ertek a ilyenekhez es ez lenne az elso ilyen jatekom.Igy akkor eltudnatok magyarazni hogy hogyis van ez?
2014. szept. 4. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek veszed meg boltban? A Blizzard oldalán pár kattintással már meg is vásároltad.
2014. szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valoszinuleg azert mert nincs olyan kartyam amivel vasarolhatnek online... es ezert kerdeztem azt hogy hogy is van ez.es halas lennek ha bovebben irnatok rola ha tudtok vmit
2014. szept. 4. 12:49
 3/6 A kérdező kommentje:
Na legyszi segitsetek :(
2014. szept. 4. 13:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Megveszed, akkor a Blizz oldalán regisztrálod a kódot és amelyik accounthoz kapcsoltad annak megjelenik.
2014. szept. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tehat ha megveszem a dobozosat akkor ugyan olyan mintha a storeban vettem volna meg csak melle meg kapok dvd-t is?

Amugy azert irtam ilyen keson mert idaig nem voltam internet kozelben.

2014. szept. 5. 18:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Mar mint online blizzard store-ra gondoltam
2014. szept. 5. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!