Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tölt le az Utorrent-m. Miért?

Slash49 kérdése:

Nem tölt le az Utorrent-m. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mér rég óta használok torrentet, de csak játékok letöltéséhez, mivel úgy tapasztaltam, hogy megbízható, és full játékokat tölt le, ingyen(sok oldalnál regizni kell, meg valamennyi pénzt áldozni, hogy le tölthesd a kívánt tartalmat), és most, egy 3 napja, leszedtem torrent oldalról(ThePirateBay mindig erről az oldalról szedek, vagy társoldalról), a ets2(Euro Truck Simulator 2)torrentjét, 500 valahány megabájt, és elindítom a letöltést torrentbe. 99,8 tized százaléknál, meg áll a letöltés, hiába stoppolom, és utána indítom újra, mindig a letöltési mutató, felmegy 4 kbit/s-ra, és utána szépen fokozatosan vissza esik a nullára. A net kapcsolatommal nincsen baj, legutóbb 3 gigás játékot 5 perc alatt szedtem le. A tűzfal nem blokkolja, és seed is van, szóval nem értem, hogy miért nem tölti le azt a nyavalyás 2 kb-ot.

Ha valaki tudja, akkor kérlek segítsetek! Vagy e-mail-ben is írhattok: marsal.roland16@freemail.hu



#letöltés #Torrent #nem tölt le az utorrent
2014. szept. 4. 13:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy olyan torrentet választottál, ahol nincs seeder, csak leecher, és mindenki 99,8%-nál van.
2014. szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!