Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letiltották a freemail-emet...

Almamag22222 kérdése:

Letiltották a freemail-emet és ezért nemtudok belépni Originba mert azt irja h email cim nem létezik. Mi a tehendő? Nem kevés játékom volt benne. Köszönöm elöre is!

Figyelt kérdés

2014. szept. 4. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Még nem találkoztam olyannal, akit letiltottak volna freemail-ről vagy bármilyen más levelező oldalakról, de ha tényleg kitiltottak, nem tudom hogyan és miért, akkor szerintem semmit nem tehetsz, gondolom volt rá okuk, hogy kitiltsanak, ha nem akkor max írsz nekik egy mail-t egy másik levelező oldalról (pl. Gmail), ha fel van tüntetve az elérhetőségük.

Sok sikert hozzá!

2014. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia. De az is lehet ,hogy átmenetileg nem jó a freemail!!! Próbáld később. A freemaillal mindig baj volt,mert gagyi. Én is használtam régen nekem is elveszett a fiókom! Elegem lett belőle! A gmail a legjobb e-mail fiók javaslom próbáld ki. Most már nekem is ez van teljesen elégedett vagyok vele.
2014. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen, ez sokkal valószínűbb.

Én is javaslom, hogy válts email-t, nekem is gondok voltak a freemail-el, Gmail-el viszont még nem.

2014. szept. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
megprobálok irni nekik akkor.. Köszönöm a gyors válaszokat!
2014. szept. 4. 21:45
 5/14 Gábor_79 ***** válasza:
Van egy viszonylag újfajta szabály, nem tudom mennyire általános, hogy minden szolgáltatót érint e, de a ha 3 hónapig nem lépsz be az e-mail címedbe, akkor azt automatikusan törlik. Sajnos így van; többször, több embertől hallottam. De utána lehet nézni. meg is találtam [link] 2.2 bekezdés
2014. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 HUN_Sector ***** válasza:
Miért nem regisztrálod akkor újra az email címet? S szerintem akkor - akár egy jelszó emlékeztetővel - de be fog engedni.
2014. szept. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen irtam nekik és ugyanazt irták amit Gábor_79.. sajnos eluszott akkor ez a mail-em. Máskor többet kell majd látogatnom..
2014. szept. 5. 13:18
 8/14 anonim ***** válasza:
Csináld meg újra ugyanazt az e-mailcímet, és ugyanúgy meg fognak érkezni a leveleid.
2014. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem engedi mert felhasználonév foglalt
2014. szept. 5. 13:37
 10/14 anonim ***** válasza:
Kellemetlen. Ha abban az állapotban van, hogy le van tiltva, de még a tiéd, írhatsz a Freemail üzemeltetőjének, és kifejtheted, hogy sok Origin játékod múlik a dolgon, és adják már vissza, legalább addig, amíg Originban megváltoztatod az e-mailcímet. Ha már nem a tiéd, hanem más használja, megpróbálhatsz neki egy e-mailt írni, és hátha rokonszenves, de ha a fiók visszaadása helyett lenyúlja a játékaidat, az kellemetlen. Originban nem lehet e-mailcímet módosítani anélkül, hogy meglenne az előző?
2014. szept. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!