Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom teljes képernyőre...

Vidual01 kérdése:

Hogyan tudom teljes képernyőre rakni win7 alatt?

Figyelt kérdés

Következő a problémám. Van egy Full HD monitorom (23"), HD 5450-es videokártyám (vennék jobbat ha valakinek van eladó :D ).

HDMI kábellel vannak összekötve, és a monitor széleitől kb 1-1.5 cm-re kezdődik a használható kép. Tehát olyan, mintha a monitoron belül lenne még egy keret. 1920x1080-ra van állítva, de mindegy mennyire állítom, ez a keret mindig ottmarad.

Régebben már sikerült orvosolnom a problémát, de egy év alatt sokat felejtettem, újra kellett telepítenem az op.rendszert, és most nem jut eszembe, hogyan is lehet ezt megoldani. Valami olyasmi rémlik, hogy százalékos rendszerben kellett megadni, hogy a monitor hány %-át akarja használni az ember.


Valaki tudna esetleg segíteni?



2014. szept. 4. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
AMD kárya ,ennyi!!!!!!!!! Belépsz a videó vezérlő progiba, ott találsz olyan menüt ahol be lehet ezt állítani! Pontosan hol nem tudom nem AMD-m van. De azt igen hogy benne van valahol.
2014. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Óóó baxus, tényleg!! :D Nagyon köszi!

Ahogy elolvastam az AMD-t egyből beugrott!! :D

Már tudom is, hogy merre van :)

2014. szept. 4. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen,remélem sikerük.
2014. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sikerül,elírtam
2014. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hol lehet megtalálni?

nem találom és fontos lenne. :D

köszönöm

2016. márc. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!