Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 0xc000007b hibára tényleg...

0xc000007b hibára tényleg nincs működő megoldás?

Figyelt kérdés

Van Youtubon meg Googleba is mindenféle hülyeség, de már 10 féle megoldást kipróbáltam, és egyik sem működött.

Esetleg valami program ami magától felismeri és minden gépen megoldja ezt a problémát?



2014. szept. 6. 14:52
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

Csinálsz a CD/DVD gyökerében ez autorun.inf fájt aminek a tartalma a következő, ha az ikon fájlt is a lemez gyökerébe akarod rakni:


[autorun]

icon=ikonfajl_nev.ico


Ha más mappába, akkor:


[autorun]

icon=alkonytar_nev1/alkonytar_nev2/ikonfajl_nev.ico


ico kiterjesztésű fájlt tudsz letölteni a netről, de saját magad is tudsz csinálni ikon szerkesztőkkel.


Jó szórakozást!

2014. szept. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:
Bocs nem ide akartam! Jelentettem hátha törlik ezt hsz.-t.
2014. szept. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért felpontoztalak, mert rengeteg olyan problémában segítettél itt az oldalon ami engem is érintett.
2014. szept. 7. 14:43
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Úgy tudom a 0xc000007b pont az a hiba, amit a hibakereső nem tud beazonosítani. Ezerféle oka lehet, azért nincs egyértelmű megoldás rá a neten.

Egyszer a mostani gépem is csinálta, flash video lejátszás közben.

2014. szept. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy játéknál volt, újratelepítettem egész Windowst. Most az a játék működik, az új (Dead Rising 3) pedig nem. Nem tudom megéri e újrarakni az egészet, lehet akkor meg egy 3. játék nem fog működni.
2014. szept. 7. 15:49
 6/6 kvcsemmanuel ***** válasza:

Menj a start/run : beirod: services.msc

aztan :" error reporting service"

startup type disabled

2014. okt. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!