Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el rendesen...

Miért nem indul el rendesen ez a játék?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a gta 4-et és szedtem is le hozzá cracket. Alapból gyanúsan indul el...parancssort hoz elő már az elején, meg a cracknek a logóját mutogatja, aztán indul a játék. A játék rossz felbontásban indul el, és 800x600-nál nagyobbra nem is engedi állítani a felbontást. mit csináljak, hogy végre tudjak játszani vele?
2014. szept. 6. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Optimalizálatlan fos
2014. szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
segítségre van szükségem...
2014. szept. 6. 22:23
 3/9 anonim ***** válasza:
vedd meg.. ennyit tudunk segíteni
2014. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
gépadatok és honnan töltöted le ?
2014. szept. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy a crack hibája,de én megpróbálnék egy kompatibilitási hibaelhárítást.Úgy tudod csinálni,ha jobb klikkelsz a játék .exe fájl-rája(tehát magára a játékra)és ott van,hogy kompatibilitási hibák megoldása.Ott majd egy varázsló végig visz a teendőkön,és ha ez után sem mükszik,akkor vedd meg az eredetit.Jobbat nem tudok.
2014. szept. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

gépadataok:

intel i5 4200u

ddr3 8gb ram

nvidia geforce 840m 2gb


beírtam googleba, és torrentel leszedtem


hibaelhárítással sem működött. venni meg sehol se tudok, mert nem lehet kapni sehol. még egy 576-ban sem adtak

2014. szept. 7. 13:05
 7/9 anonim ***** válasza:
torrent neve ?
2014. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
magánba eltudod küldeni a linket
2014. szept. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

*****


innen szedtem le. korábban egy másik gépen elindult, meg ment is, csak gyenge volt hozzá



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2014. szept. 7. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!