Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyiket érdemes mostanában...

Melyiket érdemes mostanában használni? Firefox / Chrome / Opera

Figyelt kérdés
Szempont az is melyik legjobban kézenfekvő emberi használatra!
2014. szept. 7. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez személyfüggő. Rengetegen imádják a Chrome-ot, de nekem személy szerint felfordul a gyomrom az általa renderelt oldaltól, szóval Firefox.
2014. szept. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is FIREFOX!!!
2014. szept. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Én használom mindet, de legjobban a Chrome-ot szoktam meg. De nagyjából édesmindegy, még akár az új IE is használható szinten van manapság.
2014. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem Chrome.

Firefox - rengeteg RAM-ot zabál.

Ráadásul az adblock is nagyon jól van optimalizálva a chromera.

Próbáld ki mindegyiket!

2014. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mindegyik ugyanazt tudja: böngészni az Interneten. Nekem telepítve van a Google Chrome és a Firefox. De cxsak azért, hogy a Chrome.ból beimportáljam a könyvjelzőket a Firefoxba, és így kényelmesebben tudom használni a Forefoxot.


Mindegyiknek van gyengéje és erőssége is. PL.:


Firefox: gyorsabb, viszont nem tartlamaz flash playert


Chrome, kicsit lassabb, viszont tartalmaz flash playert.

2014. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Emberi használatra? Miért, milyen más élőlények használnák még?

A három közül bármelyik jó, ízlés kérdése, hogy melyiket használod. A lényeg, hogy ne Explorert.

2014. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 csacsi2 ***** válasza:

Felhasználó függő. Én Firefox-ot használok, kiegészítőivel bármit meg lehet oldani ami egy weboldallal kapcsolatos. Nehéz benne hogy öreg gépeken sok beállítást személyre kell szabni és nem árt ha az ember járatos egy kicsit benne. Újabb rendszereken ez már nem annyira lényeges. Az a fontos hogy ki tudja használni a hardvereket (hardveres gyorsítás).

Chrome gyors, viszont az én gépemen sok probléma volt vele (szintén a hardverek miatt)

röviden mindegyik jó valamiben ki mit tart fontosnak az személyfüggő. Függ a gép konfigurációtól mert ami az egyiken gyors a másikon nem fut jól.

Operát szerettem régen már az is chrome motorját használja.

Figyelmedbe ajánlom a dualmotoros Maxthon Cloud Browser -t vagy biztonság terén a Comodo Dragon -t (de a biztonságot NE a böngészőtől várd!)

2014. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#4


Az, hogy a Firefox több RAM-ot eszik mint a Chrome, városi legenda. A Chrome több szálon fut, ha összeadogatod őket, akkor elég közel jár az is a Firefox RAM-igényéhez.


#1 voltam.

2014. szept. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Chrome-t néztem de ... lassan indul és ahogy egyre több oldalt nyitok és használgatom egyre több memóriát zabál fel.

Firefoxnál eddig nem tapasztaltam ezt.

2014. szept. 7. 21:17
 10/16 anonim ***** válasza:

A chrome még az elején jó volt most egy kalap ....a


opera

2014. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!