Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy gép melyen a skype...

Van egy gép melyen a skype nem hajlandó frissülni. Valami olyasmit ír ki, hogy a gép nem felel meg a skype rendszerkövetelményének. Mi a teendő? Tovább lent!

Figyelt kérdés
Szóval van egy muzeális gép a szomszédban. Skype működik, de nem lehet videóhívást kezdeményezni. Azt írja ki, hogy frissítse a skype-ot, és utána minden ok lesz, de itt jön a bibi. Nem lehet frissíteni. Valami athlon van benne, 1,4Ghz-n dolgozik a processzor. Gondoltam, hogy valahol szerzek nekik egy jobb procit, hogy menjen a skype, de sehol sem találok infót róla, hogy mi a minimális proc, annyit tudok h min 1Ghz-s processzor kell neki, de nekik 1,4-en megy. Szerintem nem a ram végett írja ki ezt a maszlagot. Nem szeretnék kockáztatni, hogy veszek egy erősebb processzort, és avval sem megy a skype. Az felesleges pénzkidobás lenne. Igaz ilyen processzorokat alamizsnáért vesz az ember. Skype, email, face. Erre használják a gépet. Esetleg egy linux-ot feldobni, és arra menjen a skype? Szerintetek lehetséges lenne, menne úgy? Köszönöm előre is tanácsokat, válaszokat.
2014. szept. 7. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyanítom, XP van rajta. Rakd fel az XP-re a Service Pack 3-at, és menni fog elvileg.
2014. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
töltsed le ne frissítsd
2014. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
SP3 van fent! Úgy is megpróbáltam, de nem ment.
2014. szept. 7. 22:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne az 1,4 Mb os downloadert töltsed le hanem ezt


[link]

2014. szept. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!